Horoskoop

JÄÄR
Täna kipud oma nina teiste asjadesse toppima või segad koguni nende jutule vahele. Püüa veidi delikaatsem ja kannatlikum olla.
SÕNN
Võimalik, et saad täna uusi pakkumisi teenimisvõimalusteks. Hea päev avalikeks esinemisteks, paranevad ka perekondlikud suhted.
KAKSIKUD
Täna võiksid endale plaanida mõnusat meelelahutust, miks mitte ka mõnd lühemat reisi. Oled ise igati lahedas tujus ja mõjud ka teistele positiivselt.
VÄHK
Võid sattuda täna olukorda, kus pead suhtlema inimestega, kellega tunned end ebamugavalt. Ent mõningase eneseületusega, laabub kõik.
LÕVI
Täna on hea päev asjaajamisteks. Peaksid tegelema eelkõige just nende probleemide ja suhetega, mis on seni lahendamata jäänud.
NEITSI
 Tänane päev võib tuua intriige ja vastuolusid. Püüa käituda ettevaatlikult, väldi emotsioonipurskeid ning võta võimaluse korral aeg maha.
KAALUD
Kipud tegelema mitme asjaga korraga ja seetõttu on oht, et teed kõike üpris pealiskaudselt. Püüa keskenduda oma esmastele kohustustele.
SKORPION
Muusika, ilu ja armastus! Ootad palju oma partnerilt, kuid ole valmis ka ise midagi vastu pakkuma. Hea päev puhkamiseks.
AMBUR
Tunned nüüd tavalisest suuremat soovi end proovile panna. Võimalik, et sul avaneb võimalus konkureerida millelegi, mida ihaldavad paljud.
KALJUKITS
Kipud täna pahaaimamatut mär­kust liialt südamesse võtma. Püüa leida üles oma sisemine enesekindlus ja ära käitu nagu mingi lumehelbeke!
VEEVALAJA
Tänase päeva meeleolud on väga aktiivsed ja sinu eneseväljendus kaldub lausa äärmustesse. See võib olla ka positiivne juhul, kui tegeled loominguga.
KALAD
Võimalik, et oled täna sunnitud tegelema erinevate asjadega korraga või langetama otsuseid. Õige valiku tegemiseks usalda oma intuitsiooni.

 

Print Friendly, PDF & Email