Kunstmuruväljakule spetsiaalne lumesahk (14)

HOOPIS TEINE TERA: Aivar Raamat kinnitab, et uue sahaga saab platsi puhtaks kahe tunniga.
Foto: MAANUS MASING

Kuressaare Linnamajandus soetas endale spetsiaalse 2800 eurot maksnud lumesaha, millega saab puhastada jalgpalluritele talvisteks treeninguteks olulist kunstmuruväljakut.

Linnamajanduse juht Marek Koppel ütles, et sahka kasutatakse praegu ainult kunstmuru lumest puhastamiseks ja muud otstarvet pole sellele esialgu leitud. “Oluline on, et töö saab kiiresti tehtud,” märkis ta.

Kunstmurustaadionil lund lükanud traktorist Aivar Raamat ütles, et väljaku saab puhtaks kahe tunniga. “Hoopis teine asi,” rõhutas ta, lisades, et see, mis enne ATV ees oleva sahaga tehti, oli pisut jama, sest siis ei saanud lund kaugele lükata, vallid jäid väljaku äärde ja pärast pidi lund sealt veel ära vedama.

“See lumesahk on väga hea ja lai ning sellega jõuab rohkem. Tal on ka rattad, mis hoiavad saha vajalikul kõrgusel ja nii ei lükka väljakul olevat kummipuru ära. Praegu õnnestub lund ikka päris kaugele lükata, kuigi midagi jääb kindlasti ka äravedamiseks.”

Kunstmuruväljakul jalgpallitrenne korraldava FC Kuressaare juhatuse liige Mario Pruul ütles, et kui uue lumesahaga on väljak puhtaks lükatud, siis on kõik väga hästi toiminud. “Positiivne on see, et selle sahaga saab väljaku pärast lumesadu paari tunniga puhtaks,” avaldas ta Linnamajandusele tunnustust.

Print Friendly, PDF & Email