Horoskoop

JÄÄR
Täna võivad endast märku anda terviseprobleemid, mis seotud stressiga. Oled nüüd tavalisest tundlikum kõikvõimalike väliste tegurite suhtes.
SÕNN
Liigud täna oma eesmärkide poole imekspandava kindlameelsusega, pühkides teelt kõik, kes söandavad sulle vastu vaielda.
KAKSIKUD
Kipud täna oma elupõhimõtteid suisa fanaatiliselt järgima. Ärritud, kui keegi julgeb asjast teisiti arvata. Püüa vaadata elule avara pilguga.
VÄHK
Oled võlutud salapärastest ja kummalistest inimestest. Püüad leida endale väljundit hoopis teisel tasandil kui tavaliselt.
LÕVI
Otsid tuge oma kaaslastelt. Ilmneb vajadus tutvuda uute inimestega, et lõpetada alustatud ettevõtmisi. Hea päev koostöö tegemiseks ja läbirääkimisteks.
NEITSI
Hoiad täna inimestega distantsi. Privaatsuse puudumine võib tekitada probleeme ja viha tüütute inimeste vastu. Leia võimalus puhkamiseks.
KAALUD
Võimalikud probleemid kaaslastega. Kuid ära kõike juhtuvat ka teiste kaela aja. Arvesta, et süüdi on sinu enda alateadvuse hämaram pool.
SKORPION
Suudad täna kerge vaevaga võita inimeste heakskiitu ja austust, kuid väldi liiga uhkeks ja kõrgiks muutumist. See tõmbaks sinu maine alla.
AMBUR
Tänased planeediseisud võivad muuta sind ebastabiilseks. Kaldud äärmuslikesse meeleoludesse ja oled kergesti haavatav.
KALJUKITS
Täna on soodustatud kõikvõimalik intellektuaalne tegevus. Otsi suhteid, mis sind tõeliselt edasi viivad ja su hingele palsamina mõjuvad.
VEEVALAJA
Hea aeg pikaajalisemate ja kestma jäävate suhete sõlmimiseks. Oled täna tasakaalukam ning seetõttu vähem pealiskaudne ja hoolimatu.
KALAD
Kui oled ambitsioonikas inimene, pead täna arvatavasti tegema suuri jõupingutusi oma eesmärkide saavutamiseks. Väldi siiski agressiivseks muutumist.

 

Print Friendly, PDF & Email