Horoskoop

JÄÄR
Tunnetad, et erined millegi poolest sind ümbritsevatest inimestest – sinu mõtted käivad kõrgemat rada ja su eesmärgid on tähendusrikkamad.
SÕNN
Hakkad nüüd rohkem tähtsustama oma isiklikke vajadusi ja soove. Püüa leida võimalus, kuidas selg sirgu lüüa ja ennast maksma panna.
KAKSIKUD
Kui oled täna õigel ajal õiges kohas, siis võid saavutada nii mõndagi. Hoia silmad-kõrvad lahti ja parajal hetkel ütle ka ise sõna sekka.
VÄHK
Võid täna sattuda paanikasse mingist täiesti tühisest asjast. Kipud liialdama ja kõvasti üle pakkuma. Väldi tõsiste otsuste langetamist.
LÕVI
Nüüd aktiviseeruvad harmoonilised ja meeldivad tunded, südamesoojus ja heatahtlikkus. Sa ei otsi uusi suhteid, püüad säilitada seniseid.
NEITSI
Kaldud täna kõiki asju liiga filosoofiliseks tegema ja üritad kõiges näha mingit müstilist tagamõtet. Seetõttu on sul endasarnast udupead üsna raske leida.
KAALUD
Ära üllatu millegi üle, mida sinu pereliikmed teevad või ütlevad, ning hoiata neid, et võid samaga vastata. Seda eriti juhul, kui olete hiljuti tülitsenud.
SKORPION
Teed täna alateadlikult selliseid samme, mis hiljem sinu elu muudavad. Ole ettevaatlik suhete lõhkumisega, võid hiljem kahetseda.
AMBUR
Suudad täna lõpuks ometi argikarussellilt maha astuda ja teha midagi ootamatut. Oled valmis riskima, kuid väldi siiski liigset kergemeelsust.
KALJUKITS
Pead tähtsaks teistele meeldimist, kuid püüa vältida lubaduste andmist, mida sul hiljem raske täita on. Jää enda ja teiste vastu ausaks.
VEEVALAJA
Võimalik, et tunned ennast maa küljest lahtirebituna ning kindel pind on jalge alt kadunud. Vaadates minevikku, võid saada vastused oma küsimustele.
KALAD
Kipud ennast pisiasjadest liiga palju häirida laskma. Sul on nüüd raske lihtsalt aeg maha võtta ja lõõgastuda, ikka leiad midagi, mis sind häirib.

 

Print Friendly, PDF & Email