Kümneaastane kutsus tänaval purjutajale politsei (10)

Möödunud nädalal registreeriti Saare maakonnas kokku 50 korrarikkumise teadet, millega politseinikel tegeleda tuli.

Aare Allik

Arestimaja juhtivpolitseiniku Aare Alliku (pildil) sõnul iseloomustasid nädalat mitmed teated alkoholi liigtarvitamisest ja sellega kaasnevatest korrarikkumistest. Politsei pidi kainenema toimetama neli inimest, korrarikkumised lahendati aga üldjuhul kohapeal.

8. jaanuaril veidi pärast keskööd sai politsei teate, et Kuressaares Kohtu tänaval kostab ühest korterist lärmi ja valju muusikat. Politseipatrulli sekkumine lõpetas peo ja muusika keerati vaiksemaks.

Päev hiljem, kolmapäeva õhtul pärast kella 21 sai politsei teate 10-aastaselt lapselt, kes andis teada, et Kodulinna lokaali ees Kuressaares seisab meesterahvas, kes tarvitab alkoholi. “Laps sellist käitumist õigeks ei pidanud ja andis sellest teada,” märkis Allik.

Politseipatrulli kohale jõudes selgus, et alkoholi tarvitanud mees oli tugevas joobes ja agressiivne. Politsei pakkus, et viib purjutaja koju, kuna mees sellest keeldus, toimetas politsei ta kainenema.

Pühapäeva varahommikul kella veerand viie ajal sai politsei teate korrarikkumisest taas Kodulinna lokaalist, kus klient oli lõhkunud joogi­klaasi. Kohapeal kahju siiski hüvitati ning politsei toimetas korrarikkuja asjaolude selgitamiseks politseijaoskonda.

Print Friendly, PDF & Email