Horoskoop

JÄÄR
Tunned end täna veidi kammitsetuna. Sul on raske seltskonda sisse elada ja ennast lõdvaks lasta. Saad ametlike kohustustega hästi hakkama.
SÕNN
Võimalik, et saad täna ootamatult tunnustuse osaliseks. Samuti võivad paraneda su rahaasjad. Ettevaatlik peaksid aga olema ülesöömisega!
KAKSIKUD
Täna oleks eriti hea tulevikuplaane teha. Su mõtted on lennukad ja pilk kaugelenägelik. Võiksid palka juurde küsida.
VÄHK
Võimalik, et tunned vajadust uute teadmiste järele. Guugeldamise asemel võiksid vahelduse mõttes mõne targa teatmeteose või käsiraamatu osta.
LÕVI
Tänane päev võib kujuneda närviliseks ja kiireks. Tunnetad, et aeg lendab eriti kiiresti, sul võib tekkida tõsiseid raskusi oma asjadega õigel ajal valmis saamisega.
NEITSI
Oled täna eriti lahkes ja kaastundlikus tujus. Vaata, et seda kurjasti ära ei kasutataks ja pea meeles ka omaenda vajadusi. Hea päev, et end hellitada.
KAALUD
Elad kõike väga sügavalt läbi, kuid need, kes sind vaid pinnapealselt tunnevad, ei saa sellest aru. Otsi tuge lähedastelt sõpradelt või perelt.
SKORPION
Rahulike, kuid töiste meeleoludega päev. Hea aeg alustada uusi ettevõtmisi. Oled täna eriti kindlameelne ja enesekindel.
AMBUR
Tänane päev on soodne paberiasjade ajamiseks ja finantstehinguteks. Sinu tähelepanu on erk ning suudad vaevata leida vajalikku infot.
KALJUKITS
Püüa täna vältida vestlust, kus sind võidakse mitmeti mõista. Selgita oma seisukohti konkreetselt ja ära jäta midagi õhku rippuma.
VEEVALAJA
Täna võivad sind kimbutada kõikvõimaliku tehnikaga seotud probleemid. Asjad, mis seni töötasid halvasti, lähevad nüüd päris katki.
KALAD
Sinu aktiivsus, mitmekülgsus ja originaalsus tagavad sulle kaaslaste imetluse. Naudid seltskonda, lõbusaid pidusid ning kõikvõimalikke seiklusi.

 

Print Friendly, PDF & Email