Horoskoop

JÄÄR
Tunned täna soovi midagi suurt ja tähelepanuväärset korda saata. Otsid võimalust eneseteostuseks ning samal ajal ootad ka teistelt heakskiitu.
SÕNN
Võimalik, et oled täna pinges ja murelik. Paraku ei muutu liigsest muretsemisest miski iseenesest paremaks. Väldi endasse tõmbumist.
KAKSIKUD
Lased end täna juhtida sentimentaalsetel meeleoludel. Võimalik, et viid mõne oma tuttava täielikku hämmeldusse. Väldi pealetükkivust.
VÄHK
Praegu vajad sa armastust ja mõistmist. Otsid varjupaika maailma probleemide eest ja tunned igatsust turvalisuse järele. Jää täna koduseinte vahele!
LÕVI
Võid täna paista külma ja tundetuna, kuigi tegelikult oled lihtsalt suhtlemisest väsinud ja tahaksid veidi omaette olla. Püüa seda teistele selgitada.
NEITSI
Hea päev selleks, et tavalisest rohkem aega oma kodule pühendada. Soodne aeg koristamiseks, kodukaunistamiseks, toiduvalmistamiseks ja pesupesemiseks.
KAALUD
Kaldud täna lubadusi andma, mille täitmiseks pead hiljem palju vaeva nägema ja energiat kulutama. Pigem ole oma lubadustega tagasihoidlikum.
SKORPION
Sinu mõtted ja ideed on täna äärmiselt praktilised. Oled süvenenud majanduslikesse probleemidesse ning plaanid ka mõningaid sisseoste.
AMBUR
Kipud täna endale keelama asju, mida sa tegelikult ihaldad. Pelgad, et ei vea rahaliselt palgapäevani välja. Seega – mis võimatu, jääb saamata!
KALJUKITS
Oled täna sirgjoonelisem ja otsekohesem, kui kaaslased on sind tavaliselt harjunud nägema. Esitad väljakutseid nii endale kui ka teistele.
VEEVALAJA
Ilmselt ei ole sul täna tuju välja minna. Milleks siis minna, kui sinu kõrval on keegi, kellest lahusolek ajaks sind lihtsalt hulluks.
KALAD
Sinu vastu hakatakse täna huvi tundma. Võimalik, et saad ootamatu pakkumise, mis sulle meeldib, kuid samas ka veidi kõhedust tekitab. Ole enesekindlam!

 

Print Friendly, PDF & Email