Mustjala kool 80 (1)

80 aastat on inimese elus pikk aeg, kus jõutakse korda saata väga palju. Ühe kooli jaoks tähendab see 80 aastat suurt hulka tublisid vilistlasi, kindlaid traditsioone, pidevat püüdlemist uuenduste poole.

Sel kolmapäeval tähistas Mustjala lasteaed-põhikool oma 80. sünnipäeva. Hommik algas klassijuhatajatunni, oma kooli teemalise viktoriini ja ühise koolilaulu laulmisega. Järgnesid töötoad vilistlastega. Praeguste õpilaste päeva aitasid põnevamaks muuta Mustjala kooli endised õpilased Varje Malsroos, Raul Öpik, Ivar Alt, Kaari Karpovski ja Rein Sepp.

Aktusel sai esmalt sõna direktor Malve Kolli, kes tänas vilistlasi ja andis neile sümboolse, kooli logoga puust jala. Hoolekogu esimees Edith Viira rääkis kooli koostööst hoolekogu ja rahvamajaga. Ülevaate koolimaja remondist tegi teenuskeskuse juhataja Kalle Kolter. Aktusel oli ka meie kooli endine direktor Andi Humal. Sünnipäevalaulu laulsid meie toredad lasteaialapsed. Häid sõnu Saaremaa valla poolt tõid Helle Kahm ja Raivo Peters. Pärast sõnavõtte nautisid saalis olijad etendust “Kuuske otsimas”, kus lõid kaasa pea kõik meie kooli lapsed. Aktuse lõppedes söödi õpilaste ühistööna valminud küpsisetorti.

Päeva viimase osana panid koolitöötajad ja vilistlased paika suvel toimuva 7. vilistlaste kokkutuleku kava. Häid mõtteid jagus palju! Ootame kõiki vilistlasi, endisi õpetajaid ja koolitöötajaid oma kooli 22. juunil. Kohtumiseni!

Õpetaja Ilme Kolter

Print Friendly, PDF & Email