Horoskoop

JÄÄR
Oled täna veendunud oma erilisuses ja suisa solvud, kui keegi julgeb sind teistega võrrelda. Püüa oma võimuiha kontrollida ja inimlikumalt käituda.
SÕNN
Oled täna pidutsemismeeleolus. Samas kipud võõrastega avameelitsema ning võid liigagi palju välja lobiseda. Katsu alkoholiga ettevaatlikum olla!
KAKSIKUD
Kipud täna tegutsema enne, kui mõelda jõuad. Tänu kiirele reaktsioonile võid uisapäisa tehtud otsustest tingitud probleemidest isegi terve nahaga välja tulla.
VÄHK
Oled energiline, riskiv, printsipiaalne ja julge. Tegutsed otsustavalt. Kriitilises olukorras peaksid siiski ettevaatlikum ja kaalutlevam olema.
LÕVI
Täna võivad esile kerkida lahendamata probleemid, millest oled seni püüdnud kõrvale hiilida. Nüüd ongi hea aeg poolikuid asju lõpetada.
NEITSI
Väldi kõikvõimalikke kokkupõrkeid ja asjatut energia raiskamist vaidlemisele inimestega, kes sinuga nõustuda ei soovi. Jälgi olukorda eemalt.
KAALUD
Tunned täna rahuldust sellest, kui saad kedagi õpetada. Nii tunned ennast vajaliku, targa ja võimekana. Kuid õpeta neid, kes seda ise tahavad.
SKORPION
Oled väga pehmeloomuline ja romantiline, kes oskab oma partneri särama panna. Samal ajal ootad, et ka sulle tähelepanu pöörataks.
AMBUR
Ole täna rahaasjades eriti tähelepanelik. Võimalik, et keegi püüab sind alt tõmmata. Parem tee midagi loomingulist, hea päev on täna ka millegi uue õppimiseks.
KALJUKITS
Kui saad tä­na mingi ebamäärase informatsiooni, siis ära lepi sellega niisama lihtsalt. Kontrolli kindlasti kõik üle ja alles seejärel otsusta.
VEEVALAJA
Võid täna kannatada kerge hajameelsuse all. Sul on raskem end kokku võtta ja midagi asjalikku teha. Pigem hõljud unistustes.
KALAD
Otsid täna vaheldust hallile argipäevale. Võimalik, et kulutad rohkem raha kui tavaliselt. Hea päev väiksemate ümberkorralduste tegemiseks.

 

Print Friendly, PDF & Email