Horoskoop

JÄÄR
Tänased planeediseisud annavad sulle rahu ja enesekindlust. Sulle ei lähe korda teiste arvamus. Võimalikud tervisehäired, mis seotud seedimisega.
SÕNN
Püüad esile tuua oma ideaale ja veendumusi. Tärkab huvi müstika ja esoteerika vastu. Kuid püüa vältida äärmustesse ja illusiooni langemist.
KAKSIKUD
Tunned end kergesti haavatavana ja oled valmis rünnakuks. Oht muutuda paranoiliseks ja kardetud rünnak just oma hirmuga esile kutsuda.
VÄHK
Täna alustatud ettevõtmised võivad olla pikaaegsed ja elujõulised. Kui soovid ennast proovile panna, siis on just praegu selleks sobiv aeg.
LÕVI
Võimalik, et saad täna täiesti ootamatult mõne hinnalise kingituse või kutsutakse sind mõnele peenele üritusele. Sind ümbritsevad luksus ja suursugusus.
NEITSI
Kipud täna liiga palju minevikust mõtlema ja muutud seetõttu kurvameelseks ja enesessetõmbunuks. Sobiv päev poolikute tööde lõpetamiseks.
KAALUD
Täna on sul tõelised raskused keele hammaste taga hoidmisega. Kipud oma arvamust välja ütlema ka seal, kus see enam midagi muuta ei saa.
SKORPION
Oled täna veidi pinges ja endassetõmbunud. Võimalik, et sind tabavad seedimisega seotud tervisehäired. Vältida tuleks alkohoolseid jooke.
AMBUR
Tunned soovi oma elustiili ja ümbritsevaid tingimusi muuta. Võimalik, et katkevad suhted mõne tuttavaga. Kaldud riskiga seotud tegevustele.
KALJUKITS
Hea päev õppimiseks ja uute kogemuste omandamiseks. Mõistad, et igaüks võib sind omal moel targemaks muuta.
VEEVALAJA
Soodne aeg teha reisiplaane või uurida mingeid täiesti uusi tegevusvaldkondi. Sinu huvi eri kultuuride ja võõrkeelte vastu on suurenenud.
KALAD
Tänased seisud panevad sind põhjalikult selgeks õppima asju, mida oled edasi lükanud. Võimalik, et satud kokku inimesega, kellega on midagi lahendamata jäänud.

Print Friendly, PDF & Email