Horoskoop

JÄÄR
Tahad, et sind mõistetaks ja sinu vaateid hinnataks. Väldi aga agressiivset suhtumist neisse, kelle arvamused sinu omast erinevad. Nii võidad sõpru.
SÕNN
Tänases meeskonnatöös võid saavutada edu. Hea päev läbirääkimisteks ja lepingute sõlmimiseks. Oled avatud ja reibas, särad nagu päike.
KAKSIKUD
Sinu mõistus on täna terane ja oskad asjade vahel hämmastavaid seoseid näha. Kui sa seda võimet õigesti kasutad, võid palju saavutada.
VÄHK
Tänane päev toob su ellu tõenäoliselt inimesi, kes püüavad sulle üliaktiivselt oma tahtmist peale suruda. Ära lase ennast igaühel mõjutada ja käsutada!
LÕVI
Tunned täna hinges kerget ärevust, mis on samal ajal üsnagi nauditav. Sa ei saa isegi täpselt aru, mida ootad, kuid see tunne annab sulle innustust.
NEITSI
Tunned soovi tõestada oma tarkust ja kompetentsust. Et endale mitte lisaprobleeme kaela tõmmata, püüa end mitte ülehinnata ja jääda oma mõistuse piiridesse.
KAALUD
Võimalik, et tunned end täna oma kaaslastest peajagu üle olevat. Väldi siiski nina püstiajamist ja liiga uhkeks muutumist. 
SKORPION
Tunned täna soovi oma elus muudatusi teha. Hea päev kolimiseks, remondiga alustamiseks, ebavajalikest asjadest vabanemiseks.
AMBUR
Tänased energiad muudavad sind uljaks ja enesekindlaks. Partnerlussuhetes võtad juhi positsiooni. Samuti tõuseb sinu enesehinnang.
KALJUKITS
Sinu ideede ja arvamustega arvestatakse täna. Soodne päev otsustavaks enesekehtestamiseks või ka karjääriredelil tõusuks.
VEEVALAJA
Väga tõenäoliselt satud täna sekeldustesse või pahandustesse, mis pole otseselt sinu põhjustatud. Ära looda eriti kellegi teise peale, püüa ise välja rabelda.
KALAD
Täna peaksid ettevaatlik olema rahaasjades, lepingute sõlmimisel ja muude ametlike asjaajamistega. Parem oleks üldse endale puhkust lubada.

 

Print Friendly, PDF & Email