Horoskoop

JÄÄR
Rahaasjad ei taha täna sugugi laabuda, kuid seltskonnaelus tunned end nagu kala vees. Suudad jätta endast meeldiva mulje.
SÕNN
Täna tõusevad sinu jaoks päevakorda kõikvõimalikud luksuse, mugavuse ja heaoluga seotud teemad. Külasta mõnd restorani või peent veinikeldrit.
KAKSIKUD
Sind on täna lihtne segadusse ajada. Kui peaksid juhuslikult mõne otsuse langetama, siis ole tähelepanelik ja pööra ka detailidele tähelepanu.
VÄHK
Mõjud täna tõelise Duracelli jänesena ja võid mõne inimese tõeliselt närvi ajada. Kui sa midagi teed, soovid kohe tulemusi näha. Võta rahulikumalt!
LÕVI
Võimalik, et oled täna tavalisest umbusklikum ja turtsakam, mis raskendab sinu suhteid kaaslastega. Sul pole erilist peomeeleolu, eelistad pigem omaette mossitada.
NEITSI
Tunned täna soovi meeldida ning lausa januned komplimentide ja meelituste järele. Mett mokale määrides on päris lihtne sind mõjutada.
KAALUD
Täna võid kergesti kõigiga tülli pöörata. Oled tavalisest ägedam ja närvilisem. Seega mõtle enne järele, kui midagi solvavat välja prahvatad.
SKORPION
Kipud täna veidi piiratud mõtlemisega ja norus olema. Suhtlemisest ja lõbusast seltsielust ei taha midagi välja tulla. Seega suhtle loodusega.
AMBUR
Ürita täna oma võimeid mitte üle hinnata, kuna õhus on traumade oht. Väldi jäika suhtumist oma kaaslastesse. Hea aeg enesevaatluseks.
KALJUKITS
Naudid tähelepanu ja kui sa seda ei saa, teed kasvõi midagi veidrat, et seda vaid pälvida. Sinu enesekriitika on täna peaaegu olematu.
VEEVALAJA
Kaldud täna oma kaaslasi kahtlustama. Näed tonti ka seal, kus seda tegelikult pole. Püüa aktiviseerida oma realistlikku ja kainet mõtlemist.
KALAD
Täna hakkavad sinu elus tavalisest suuremat mõju avaldama isiklikud huvid. Hindad ümber oma senised prioriteedid ning tõenäoliselt toob see sulle vaid kasu.

 

Print Friendly, PDF & Email