Horoskoop

JÄÄR
Seksuaalsete mõjudega päev. Võimalik, et pead kokku puutuma armukadeduse ja intriigidega. Püüa nn kõrvalehüpetega mitte üle pingutada!
SÕNN
Tänane päev nõuab sinult iseseisvat ja küpset ellusuhtumist. Rasketes olukordades pane oma pea tööle ja kasuta kainet mõistust.
KAKSIKUD
Tunned suurt rahuldust, kui saad teha midagi konkreetset ja vajalikku. Tahad näha kiireid tulemusi. Hea päev füüsilise töö tegemiseks.
VÄHK
Suudad asju näha hoopis teisest vaatevinklist kui tavaliselt. Hindad tänu sellele paljusid seniseid arusaamu ringi ja hakkad nägema tervikut.
LÕVI
Tahad nüüd olla sündmuste keskel ja asjade kulgemist omalt poolt mõjutada. Eeldad, et kaaslased arvestavad ka sinu arvamusega.
NEITSI
Tänasel päeval tuleta endale meelde, et julgus on edu pant. Kui käitud piisavalt enesekindlalt, siis panevad sind tähele ja võtavad tõsiselt ka teised.
KAALUD
Tunned vastupandamatut vajadust maailma enda ümber paremaks muuta. Kõige kiirem moodus seda teha on parandada iseennast.
SKORPION
Püüad oma elus korda luua ja reegleid kehtestada, et neid siis mõne aja pärast jälle rikkuma hakata. Võta parem midagi lihtsamat ette.
AMBUR
Nüüd suureneb sinu soov ennast tõestada ja ootad teistelt, et nad hindaksid sinu jõupingutusi. Miks sa ometi arvad, et neile nii palju korda lähed?
KALJUKITS
Oled täna üsna kokkuhoidlik ja kipud koonerdama ka seal, kus ei peaks. Võta elu vabamalt – see on ju kõigest raha, mis tuleb ja läheb!
VEEVALAJA
Hea päev oma vaimu harimiseks. Kui oled selles edukas, võib sinust kellegi jaoks isegi eeskuju saada. Kasuks tuleb ka pisut paastumist.
KALAD
Täna oleks sul targem teha kompromisse, selle asemel et ilmtingimata oma tahtmist läbi suruda. Kui oled ise mõistev ja vastutulelik, tullakse ka sulle vastu.

 

Print Friendly, PDF & Email