Horoskoop

JÄÄR
Tunned end täna suurepäraselt olukordades, kus saad jääda tahaplaanile. Huvitud filosoofiast ja püüad leida endale sama igavaid mõttekaaslasi.
SÕNN
Täna on hea päev tegelemaks tervisega. Kui sul otseselt midagi viga pole, siis oleks soovitav teha profülaktilisi protseduure, nt pane sall kaela!
KAKSIKUD
Täna aktiviseeruvad sul perekondlikud teemad. Hea päev teha kodu jaoks vajalikke sisseoste, kappe korrastada või alustada remondiga.
VÄHK
Täna võiksid end kokku võtta ning korraldada kodust väljaspool midagi põnevat. Hea päev lõbutsemiseks ja pidutsemiseks.
LÕVI
Oled täna tavalisest seksikam ning võimalik, et mõjud mõne inimese jaoks lausa ärritavalt väljakutsuvalt. Intriigid on kerged tekkima.
NEITSI
Oled täna suisa suhtlemisgeenius. Oskad end täiesti sundimatult ja vabalt väljendada ning see kehutab ka teisi sinu ümber julgelt seltskonnas sõna võtma.
KAALUD
Sinu tänane reipus ja ettevõtlikkus on tõeliselt nunnu. Avalikult esinedes paned inimesed end kuulama ja suudad nende mõtteid suunata.
SKORPION
Täna paeluvad sind glamuursed üritused. Kui peeglisse vaatad, võid tõdeda, et paistad ka ise päris glamuurne. Pane sajaga edasi!
AMBUR
Hea päev suurpuhastuseks. Oskad oma aega targalt kasutada. Ka naabritega saad nüüd taas läbi, hoolimata sinu korraldatud ilutulestikust.
KALJUKITS
Kipud täna unistama, igavad argikohustused nihutad tahaplaanile. Roosad prillid ja tähtsate otsuste langetamine ei klapi kokku.
VEEVALAJA
Tunnetad, et vajad enda ümber rohkem hingamisruumi ja privaatsust. Pisiasjadki ajavad sind närvi. Hea aeg tervisekontrolliks.
KALAD
Täna liiguvad su mõtted õige kummalistes valdkondades. Tunned end suurepäraselt, kui saad teistele mõistujuttu ajada, millest nad mitte mõhkugi ei mõika.

 

Print Friendly, PDF & Email