Horoskoop

JÄÄR
Tunned soovi eralduda reaalsest maailmast ning otsid midagi kõrgelennulist ja filosoofilist. Püüa leida rahu meditatsioonis.
SÕNN
Aktiviseeruvad suhted, mis seotud romantika ja samas salapäraga. Sinu intuitsioon on tugevam kui tavaliselt. Suureneb huvi müstika vastu.
KAKSIKUD
Täna suureneb sinu kangekaelsus. Ajad oma joru ka siis, kui oled ise juba aru saanud, et tegelikult pole sul õigus. Väldi mõttetuid vaidlusi.
VÄHK
Tunned tavalisest suuremat tungi reisida või seigelda. Januned uute ja intensiivsete kogemuste järele, samas kipud veidi tuisupäine olema.
LÕVI
Kaldud täna paras tuulepea olema ja igale poole hiljaks jääma. Tänane päev pole sobilik lepingute sõlmimiseks ega reisimiseks. Hoia oma asjadel silm peal!
NEITSI
Oled võitlejatüüp, kes püüdleb innukalt oma eesmärkide poole. Sinu jaoks on tähtis vabadus ise oma elu üle otsustada. Hoidu agressiivsusest!
KAALUD
Täna hakkad suuremat huvi tundma seletamatute ja müstiliste juhtumite vastu. Võimalik, et kohtud inimestega, kellel sarnased huvid.
SKORPION
Leiad, et kokkukuuluvustunne elukohaga ja ühendus perekonnaga aitab vältida psühholoogilisi kriise. Hea päev puhkuseks ja matkamiseks.
AMBUR
Täna võivad aset leida vägagi intensiivsed sündmused, mis muudavad oluliselt sinu sisemaailma. Saad väärtusliku õppetunni, hinda seda!
KALJUKITS
Kui oled täna oma kaaslaste vastu heatahtlik, toob see sulle tunnustust ja häid koostöövõimalusi. Võimalikud probleemid kohanemisega.
VEEVALAJA
Täna on oht sattuda kergesti konfliktidesse. Lased ennast tühistest asjadest häirida ning näitad seda ka teistele välja. Püüa leida mõni meeldiv tegevus.
KALAD
Kui sul tuleb täna tegeleda väga paljude asjadega korraga, siis püüa neid kohustusi jagada. Suudad vaevata ennast teistele arusaadavaks teha.

 

Print Friendly, PDF & Email