Selgusid parimad sportlased

Eile õhtul Saare KEK-i hoones toimunud maakonna spordiaasta pidulikul lõpetamisel tunnustas Saaremaa spordiliit 2018. aasta parimaid sportlasi.

Aasta meessportlane on rallisportlane Ott Tänak, kellele järgnesid võrkpallur Timo Tammemaa ja jalgrattur Mihkel Räim. Aasta naissportlane on vehkleja Kristina Kuusk, teiseks tuli Brasiilia jiu-jitsus võistlev Liisi Vaht ja kolmandaks võrkpallur Kadi Mägi.

Aasta treeneriks valiti Saaremaa VK treener Urmas Tali. Teisel kohal oli purjetajate treener Viktor Umb ja kolmandal võrkpallurite treener Asko Esna. Aasta võistkond on Saaremaa Võrkpalliklubi meeskond. Järgnesid avamerepurjetajate Katarina Jee meeskond ja Kuressaare võrkpallinaiskond.

Aasta noorsportlaseks neidude arvestuses tunnistati kergejõustiklane Marilis Remmel, järgnesid võrkpallur Kätriin Põld ja golfar Karola Soe. Aasta noorsportlane noormeeste arvestuses on jääpurjetaja Karl Ader, järgnesid kergejõustiklane Karl Berens ja võrkpallur Robin Alba.

Aasta seeniorsportlane naiste arvestuses on maratonijooksja Raili Rüütel. Teisel kohal oli võrkpallur Janne Järvalt ja kolmandal kergejõustiklane Helina Pärn. Aasta seeniorsportlane meeste arvestuses on kergejõustiklane Kalev Õisnurm. Järgnesid jalgrattur Jüri Suluste ja purjetaja Anre Nõmme.

Parimad selgusid kolme kategooria (spordiklubid, rahvas ja spordikomisjonid) hääletustulemuste teel.

 

Print Friendly, PDF & Email