Horoskoop

JÄÄR
Sa pole täna eriti seltskondlikus meeleolus. Võid jätta endast õnnetu ja masendunud inimese mulje.
SÕNN
Täna on tuliste ja aktiivsete meeleolude päev. Ole valmis kõikvõimalikeks ootamatusteks. Hea aeg projektide käima lükkamiseks ja elavaks suhtlemiseks.
KAKSIKUD
Tõenäoliselt oled täna kannatlikum kui tavaliselt ning suudad oma järjekindlusega nii mõndagi korda saata. Vestluses oled pigem kuulaja.
VÄHK
Täna on sinu jaoks meeldivate mõjudega päev. Suudad ka keerulistes olukordades iseendaks jääda, mis toob igal juhul meeldivama lahenduse.
LÕVI
Kipud täna veidi ebaausaid ja alatuid võtteid kasutama, et oma tahtmist saada. Samas valitseb ka oht, et saad ise petta. Väldi liigset alkoholitarbimist!
NEITSI
Kui oled tänaseks teinud konkreetse päevaplaani, siis ole valmis ka juhuslikeks ja ekstreemsemat sorti vahejuhtumiteks. Hea päev mõne lühema matka ettevõtmiseks.
KAALUD
Püüad täna iga hinna eest mõjuda autoriteetse ja tõsiseltvõetavana, kuid ära üle pinguta. Pole mõtet näidelda, ole see, kes sa oled!
SKORPION
Püüad nüüd välja mõelda häid põhjendusi, miks sul pole võimalik mõnd ebameeldivat kohustust täita. Sul on raskusi distsipliiniga.
AMBUR
Tunned täna ootamatut energialainet ja motivatsiooni paremini ja efektiivsemalt tegutseda. Innusta ka teisi enda ümber, nii innustud ise veelgi enam!
KALJUKITS
Tõenäoliselt saad täna mõnelt oma kaaslaselt väärtuslikke nõuandeid või lihtsalt huvitavaid mõtteid. Hea päev loominguliseks koostööks.
VEEVALAJA
Oled täna tasakaalutu ja emotsionaalne. Kokkupõrked on kerged tekkima. Väldi ametlikke nõupidamisi. Tegele meeldivate asjadega.
KALAD
Oled täna loominguliselt aktiivsem kui tavaliselt. Hea aeg oma ideede realiseerimiseks. Võimalik, et saad igati positiivse emotsionaalse impulsi.

 

Print Friendly, PDF & Email