Horoskoop

JÄÄR
Täituda võivad ammused unistused reisimisest ja originaalsetest seiklustest. Sul on täna suurepärane kujutlusvõime ja fantaasialend.
SÕNN
Üleüldine meeleolu on täna hea ning võimalik, et saad just nüüd mõne olulise asja oma elus lahendatud. Suudad olla objektiivsem kui tavaliselt.
KAKSIKUD
Töiste meeleoludega päev. Oled kohusetundlik ja süvenenud oma eesmärkide saavutamisse. Oht üle töötada! Hea aeg lõpetada pooleli jäänud asju.
VÄHK
Tänane päev toob su ellu tõenäoliselt situatsioone, mis panevad sinu senised eesmärgid ja tõekspidamised proovile. Võimalik, et hindad asju ümber.
LÕVI
Avastad eneses uut tegutsemistahet ja enesekindlust. Täna alustatud ettevõtmised hakkavad tõenäoliselt väga hästi sujuma ja sulle palju rõõmu valmistama.
NEITSI
Sind motiveerib alateadlikult turvalisuse vajadus. Sul on võime aidata teisi nende turvatunde suurendamisel. Võid sattuda psühholoogi rolli.
KAALUD
Nüüd annavad endast märku teemad, millega oled ammu tegeleda tahtnud, kuid pole lihtsalt aega leidnud. Sobiv aeg hobide ringi laiendamiseks.
SKORPION
Täna on sul suurepärane päev, saad vastavalt oma teenetele väärilist tähelepanu ja kiitust. See lisab sulle veelgi indu ja hoogu.
AMBUR
Oled täna edevas meeleolus. Pöörad tavalisest suuremat tähelepanu välistele asjadele ja nii-öelda atribuutikale. Püüa siiski loomulikuks jääda.
KALJUKITS
Ametlikes asjaajamistes võid kohata takistusi. Plaanid võivad muutuda “tänu” mõnele ettearvamatule inimesele, kes sinuga lihtsalt mängib.
VEEVALAJA
Sinu üleüldine energiatase on täna hea. Sobiv aeg alustada tervisliku eluviisi praktiseerimisega või teha midagi füüsilist, mine näiteks suusatama.
KALAD
Tänased planeedimõjud toovad sulle taltsutamatu himu naudingute järele. Püüa siiski säilitada rahu ja kaine mõistus. Veeda aega koos perega.

 

Print Friendly, PDF & Email