Horoskoop

JÄÄR
Üritad vältida kõikvõimalikke probleeme, kuid need võivad siiski tekkida juhul, kui sa ei arvesta piisavalt oma partneriga. Ohjelda oma võimuiha!
SÕNN
Tänased planeediseisud muudavad sind kirglikumaks ja otsekohesemaks. Oled valmis tegema jõupingutusi, et oma eesmärk iga hinna eest saavutada.
KAKSIKUD
Võimalik, et sulle tehakse täna avalikult irooniline märkus. Ole valmis seda rahulikult vastu võtma, sest paraku võib selles ka väike tõetera sees olla.
VÄHK
Paned täna suuremat rõhku välistele asjadele. Võimalik, et puutud kokku isikutega, kellega sul on raske ühist keelt leida. Oht raha raisata!
LÕVI
Võimalik, et saad täna kelleltki sedavõrd palju innustust, et hakkad tegelema asjadega, mida sa muidu poleks söandanud proovidagi.
NEITSI
Täna ei tööta su loogika just kõige paremini ja naljasoon on ka umbes. Tähtsustad üle asju, mille üle võiksid vaid muiata. Samas on hea päev loominguliseks tegevuseks.
KAALUD
Kipud täna pabistama ja hakkad väiksemategi ebaõnnestumiste korral etteheiteid tegema. Püüa lõõgastumiseks leida hea seltskond.
SKORPION
Kipud täna oma hoolitsust teistele peale suruma. Püüa vahet teha, kus sind vajatakse ja kus mitte. Ebasoodne aeg reisimiseks.
AMBUR
Võid saada ülemuse soosingu osaliseks. Kuid ära valvsust kaota ega laisaks muutu. Hea päev inventuuri tegemiseks ja koristamiseks.
KALJUKITS
Sind hakkab täna kummitama kinnis­idee, mis seotud kellegi enda poole võitmisega. Püüad iga hinna eest tõestada, et oled huvitav.
VEEVALAJA
Võimalik, et satud täna tõsisesse vaidlusse. Arvesta aga sellega, et mida tulisem ja järeleandmatum sa oled, seda rohkem sulle vastu vaieldakse.
KALAD
Tänane päev toob huvitavat informatsiooni eelkõige siis, kui oled ise aktiivne suhtleja. Hoia silmad-kõrvad lahti ja ole valmis rakendama uusi ideid.

 

Print Friendly, PDF & Email