Marit Tarkin valiti aasta väitlusõpetajaks (1)

Marit Tarkin

Eesti väitlusseltsi aastakoosolekul anti Kuressaare gümnaasiumi emakeeleõpetajale ja väitluse hingele Marit Tarkinile (fotol) üle aasta väitlus­õpetaja auhind, edastab kooli leht Meie KG.

Auhinda annab välja Eesti väitlusselts ning selle pälvib parim väitlusõpetaja, kes on panustanud väitlusesse ja sellesse, et noored inimesed hakkaksid väitlusega tegelema. Auhind anti sel aastal välja esimest korda.

Ühe plussina toodi Tarkini puhul välja, et näiteks Saaremaa START-turniir toimub suuresti tänu temale ja Kuressaare on ka ainus väikelinn, kus START toimub, muidu korraldatakse seda tavaliselt ikka suurtes linnades, nagu Tallinn, Tartu ja Narva.

Kuressaare gümnaasium on Eestis ilmselt väitlemise meistrivõistlustele kõige tihedamini osalejaid saatev ja üldse kõige aktiivsem väitluskool väljaspool Eesti nelja suuremat linna.

Marit Tarkini õpilane, abiturient Rauno Rauniste ütles, et Tarkin on väitlusõpetajana väga järjekindel ja veenev.

“Ta on läbi aastate näinud oma õpilaste kogemustest, kuidas väitlemine on neid märgatavalt arendanud, ning see on muutnud teda aina kirglikumaks motiveerijaks,” sõnas Rauniste.

Print Friendly, PDF & Email