Horoskoop

JÄÄR
Tõenäoliselt tuleb sul täna tegemist jutukate ja pealetükkivate inimestega, kelle eest sa parema meelega põgeneksid. Hea päev eneseharimiseks.
SÕNN
Kipud täna kõikvõimalikke ebameeldivusi liiga südamesse võtma ja probleeme ületähtsustama. Väldi suhteid, kus sind püütakse üle trumbata.
KAKSIKUD
Hakkad tähelepanu pöörama oma kaaslaste huvidele ja võid need iseenda omadest kõrgemale seada. Suurenenud empaatiavõime.
VÄHK
Kipud täna pahuksis olema nii kaaslaste kui ka oma ametikohustustega. Parema meelega jätaksid oma argipäevased tegemised teiste hooleks.
LÕVI
Kui tunned täna sisemist rahutust ja emotsionaalset survet, siis tee midagi füüsilist, näiteks natuke sporti. Võid ka puid lõhkuda või mööblit nihutada.
NEITSI
Tunned soovi eksperimenteerida, kuid teistele ei pruugi su huvitavad eksperimendid meeldida. Võid saada ettearvamatuid tulemusi.
KAALUD
Otsid täna vaheldust ja võimalust ennast välja elada. Võimalik, et sul veab mõnes õnnemängus, kuid samas ole ettevaatlik raha tuulde loopimisega.
SKORPION
Väldi tülisid vanemate ja ülemustega. Võid ennast masendatuna tunda, kuid tegelikult ei ole asi üldsegi nii halb, kui sulle tundub.
AMBUR
Märkad nüüd rohkem kui tavaliselt inimesi enda ümber. Su empaatiavõime suureneb ning võid omaenese vajadused sootuks tahaplaanile jätta.
KALJUKITS
Planeediseisud võivad põhjustada pingeid ja takistusi sinu ettevõtmistes. Otsi endale rahulik keskkond ja naerata, nii väldid stressi.
VEEVALAJA
Püüa mõista, et inimesed, kellega kokku puutud, on sinu enda sisemise maailma peegeldus. Püüa muuta ennast ja sa näed, et muutuvad ka teised.
KALAD
Tunned soovi näidata ennast maailmale ja anda oma kaalukas panus. Otsid suhteid, mis annaksid sulle võimalikult palju uut informatsiooni.

 

Print Friendly, PDF & Email