Horoskoop

JÄÄR
Oled nüüd edukas äriasjades. Rahalised tehingud hakkavad sujuma paremini kui siiani. Sinu materiaalne olukord paraneb. Väldi suuri riske!
SÕNN
Kipud täna tegema kaugeleulatuvaid oletusi, mis tegelikult ei pruugi sugugi tõele vastata. Püüa tegeleda eelkõige iseenda probleemidega.
KAKSIKUD
Täna on päev, mil peaksid end maksma panema. Ära lase enda eest otsuseid langetada. Hea aeg intellektuaalseks tegevuseks.
VÄHK
Suudad täna oma optimismiga paljusid inimesi nakatada. Samas oled ise häälestatud vaid meelelahutusele, tööasjad ei taha sugugi sujuda.
LÕVI
Täna võivad suhete tasandil tekkida arusaamatused, mis asjade mitte selgeks rääkimise korral kipuvad hiljem pingeid tekitama. Püüa olla avatum.
NEITSI
Tekivad uued suhted ja sõbrad. Samas võivad mõned ideaalid ja lootused haihtuda ning tekkida ootamatud muutused sinu kavatsustes. Võimalik uus romantiline suhe.
KAALUD
Toetud oma intellektile ja oskad tänu sellele kaaslasi suurepäraselt milleski veenda. Soodne aeg läbirääkimisteks ja probleemide lahendamiseks.
SKORPION
Kipud täna käituma vastandlikult. Kord oled emotsionaalne ja avameelne, siis jällegi endassetõmbunud. Püüa leida sisemine tasakaal.
AMBUR
Võimalik, et saad täna tavalisest rohkem tähelepanu ja sealhulgas ka tunnustust. Sinu enesehinnang tõuseb, kuid väldi uhkeks muutumist.
KALJUKITS
Kipud nüüd teisi inimesi enda ümber muudkui juhendama ja õpetama. Teed seda ka siis, kui keegi seda otseselt ei palu. Väldi pealetükkivaks muutumist!
VEEVALAJA
Emotsionaalseks muutumine ei ole ilmtingimata nõrkuse tundemärk. Hoia seda meeles, kui poetad pisara või paar. Ära häbene oma emotsioone teistega jagada.
KALAD
Kaldud täna hajameelsusse ja kipud olulisi asju unustama. Seega koosta endale igaks juhuks korralik päevaplaan. Hoidu alkoholist!

 

Print Friendly, PDF & Email