Karikafinaal toob spordihoonesse lisatribüüni

Kuna laupäeval Kuressaare spordihoones mängitavate Eesti võrkpalli karikavõistluste vastu valitseb suur huvi, siis paigaldatakse suurde saali 450 istekohta mahutav lisatribüün.

“Muidu jääb saal fännide jaoks lihtsalt kitsaks,” rääkis Saaremaa Võrkpalliklubi mänedžer Hannes Sepp. “Eelinfo põhjal on teada, et mandrilt on palju inimesi tulemas ja praeguste tribüünidega ei mahu kõik soovijad ära. Põhimõtteliselt saab olema kõik sama, kui oli Balti liiga finaalturniiri ajal.”

Lisatribüüni paigaldamine maksab 5000 eurot ja seda kulu Sepa sõnul piletimüügiga ei kata. “Aga vald tuleb meile siin appi ja teeme asja ära, sest meie jaoks on oluline, et kõik soovijad saaksid oma võrkpallielamuse kätte,” rõhutas ta.

Saali põrandale paigaldatakse spetsiaalne Tarafleks-kattega võrkpalliväljak ja selle kulud katab võrkpalliliit. Lisaks pannakse saali üles suured ekraanid mängu korduste vaatamiseks ja lastele on ajaveetmiseks põnevad batuudid.

Esmalt kohtuvad naiste finaalis TalTech/Tradehouse ja TÜ/Bigbank, seejärel on meeste finaalis vastamisi Saaremaa VK ja Pärnu VK. Kindlasti tuleb karikavõitja Saaremaale naiste hulgas, sest TalTechi koosseisus mängib USA-st naasnud Liisel Nelis ja Bigbankis Kadi Mägi.

Print Friendly, PDF & Email