Horoskoop

JÄÄR
Oled nüüd sotsiaalselt aktiivne. Soodne aeg uuele töökohale asuda ja oma prestiiži tõsta. Ole tegus ja ära oma õnnehetke mööda lase!
SÕNN
Tänased seisud soosivad kõikvõimalikke müstilise ja seksuaalse alatooniga ettevõtmisi. Oled tõenäoliselt tundlikum ja teravkeelsem kui tavaliselt.
KAKSIKUD
Täna peaksid rohkem tahtejõudu ja võimuvõitluse valmidust ilmutama. Ära lase teistel endale pähe istuda ja sinu eest otsuseid langetada.
VÄHK
Oled täna seltskondlik ja seksikas. Võimalik, et aset leiab mõni romantiline vahejuhtum, kuid peaksid hoiduma valetamisest ja ebaaususest.
LÕVI
Täna on sul koostöö teistega veidi raskendatud. Kipud iga tühja asja pärast emotsionaalseks ja sentimentaalseks muutuma. Püüa teha midagi meeldivat.
NEITSI
Võid saavutada suurt edu, kui täidad kohusetundlikult antud lubadusi. Ära jätka tahaplaanile ka oma inimlikke vajadusi, nagu näiteks lõbutsemine.
KAALUD
Võid täna kokku puutuda lobisemishimuliste ja veidi agressiivsete inimestega, kes püüavad sind iga hinna eest mingil kombel mõjutada.
SKORPION
Tänased planeediseisud annavad sulle tarkust oma elueesmärkide äratundmiseks ja nendeni jõudmiseks. Suurenenud domineerimisvajadus.
AMBUR
Võimalik, et sinu ellu tekib täna uus tuttav, kellest võib mingil hetkel saada sinu jaoks väga tähtis isik. Ole avatud sellele suhtele.
KALJUKITS
Lased vaimujõul end juhatada. Sul on intuitiivne kontakt alateadvusega. Püüa aidata oma kaaslasi. Sellest saad ka ise jaksu juurde.
VEEVALAJA
Kui oled otsustanud täna teha aktiivse tööpäeva, siis peaksid valmis olema selleks, et sinu plaanid võivad luhtuda mõne pisiasja pärast.
KALAD
Võimalikud vastuolud töökaaslaste või siis sõpradega, mis on tingitud sellest, et sa ei arvesta piisavalt nende arvamusega. Püüa oma ego natuke vaos hoida.

 

Print Friendly, PDF & Email