Horoskoop

JÄÄR
Püüad end täna tasakaalus hoida. Harmoonilised suhted on sinu jaoks eriti olulised. Suudad paremini kui tavaliselt oma armastust välja näidata.
SÕNN
Satud täna olukorda, mis paneb sind enesega tööd tegema. Sinu mask rebitakse halastamatult maha, nii et ei jää võimalustki näida kellegi teisena.
KAKSIKUD
Hea päev probleemide lahendamiseks. Kui oled piisavalt aktiivne ja taktitundeline, suudad parandada ka keerukaid suhteid.
VÄHK
Võimalik, et alahindad täna mõnda inimest, kellest mingil hetkel võib sulle päris tugev konkurent saada. Püüa end sündmustega kursis hoida.
LÕVI
Tervis on sul täna üsna hea ja seetõttu ka meeleolu normaalne. Oled valmis katsumusteks ning võimalik, et saad tõeliselt huvitavaid kogemusi.
NEITSI
Sinu rahaline seis paraneb tänu mõnele vanale tuttavale. Tunned ennast tänuvõlglasena ja püüad iga hinna eest omalt poolt midagi vastu pakkuda.
KAALUD
Täna võib sul tekkida soov oma igapäevasest elurütmist kõrvale kalduda ja teha midagi ebatavalist. Oled valmis kõigeks uueks ja huvitavaks.
SKORPION
Täna on tõenäoliselt see päev, mil seni ebaselgeks jäänud asjad saavad lahenduse. Oskad olukorda hinnata realistlikumalt ja kainemalt kui tavaliselt.
AMBUR
Kaldud täna enda ja teiste vahele barjääri ehitama. Võimalik, et lased oma tujul langeda väikseimagi kriitika korral, kuid püüa siiski rahulikuks jääda.
KALJUKITS
Hea aeg kodus toimetamiseks. Püüa luua endale mõnus õhkkond, nii saad paremini välja puhata. Kodu peab olema turvaline ja hubane.
VEEVALAJA
Nüüd on meeldivate mõjudega aeg. Märkad oma meeldivaks üllatuseks, et sinuga arvestatakse rohkem, kui olid lootnud. Ladusa koostöö päev.
KALAD
Võimalikud mured lähedastega. Sinu pere ootab sinult tähelepanu ja toetust. Arvesta, et sinu lähedaste heaolust sõltub ka sinu enda heaolu.

 

Print Friendly, PDF & Email