Horoskoop

JÄÄR
Oled täna terane ja arukas. Hea päev teha ametlikke lepinguid ja pakkuda välja oma ideid. Sobiv aeg töötegemiseks ja uute kohustuste võtmiseks.
SÕNN
Sinu emotsionaalne tasakaal on täna paigas. See on kasulik, kui plaanid pidada mingit sorti läbirääkimisi. Soodne päev lepingute sõlmimiseks.
KAKSIKUD
Tänased planeediseisud muudavad sind väga hoolikaks seoses kõikvõimalike paberlike asjaajamiste ja rahaasjadega. Samas jääb loominguline osa sinu elus tahaplaanile.
VÄHK
Oled täna võrdlemisi uudishimulik ja sooviksid teada oma kaaslaste kohta rohkem, kui siiani teada oled saanud. Väldi siiski ebaausaid võtteid!
LÕVI
Täna avanevad sulle uued võimalused oma tegevust laiendada ja ennast arendada. Õhtu võib kujuneda üsnagi piduseks ja tormiliseks.
NEITSI
Täna on sinu jaoks soodsate mõjudega päev. Võimalik, et just nüüd saad vastuse oma ammusele palvele. Tervis on parem kui tavaliselt.
KAALUD
Suhtu oma tulevikku optimistlikumalt. Kui kardad läbi kukkuda ja oled liiga ettevaatlik, takistab see sul oma tõeliste võimete kasutamist.
SKORPION
Täna võib aset leida mõnus vestlus mõne hea tuttavaga. Oled sundimatu ja loomulik, mis võimaldab jõuda väga sügavate teemadeni.
AMBUR
Võimalik, et saad täna väga õpetliku kogemuse osaliseks. Saad teada midagi sügavamat elu ja iseenda kohta. Hea päev suhtlemiseks.
KALJUKITS
Püüad jätta endast sõltumatu ja kindlameelse inimese muljet. Loodad sellise käitumisega võita ihaldatud partneri imetlust. Jää siiski iseendaks!
VEEVALAJA
Sinu käitumine võib täna olla veidi ootamatu ja provotseeriv. Sul on nüüd tavalisest raskem taluda rutiini ja igavaid inimesi enda ümber.
KALAD
Avastad täna oma meeldivaks üllatuseks, et sinu kaaslased mõistavad sind paremini, kui arvasid. Võid nüüd nii mõnegi segaseks jäänud suhte lahendada.

 

Print Friendly, PDF & Email