Horoskoop

JÄÄR
Oled täna tavalisest lapsemeelsem ja naiivsem. Sinu ellusuhtumine on üsna eluterve ning tunned rõõmu ka väikestest ja lihtsatest asjadest.
SÕNN
Täna võiksid endale veidi rohkem vabadust anda. Ole see, kes sa oled, ning ära suru alla oma loomingulisust ja originaalsust.
KAKSIKUD
Oht saada täna võlutud näilisusest ning teha sellega seoses rumalaid otsuseid. Väldi finantstehinguid ja uute ettevõtmiste alustamist.
VÄHK
Hea päev alustada karjääritegemist. Tänu ratsionaalsele ja samas loomingulisele mõtlemisele suudad koostada paljutõotava tegevusplaani.
LÕVI
Sul on kalduvus minna laisalt kaasa üldiste populaarsete vaadetega. Püüa arendada ka oma seisukohti ja ideid. Enesekindlusega saavutad edu.
NEITSI
Võimalik, et sul tuleb täna ette ootamatu väljasõit. Ole valmis, et mõni võõras inimene püüab sind ära kasutada ja enda huvides tööle panna.
KAALUD
Mõtle enne tegutsemist oma plaanid väga hoolikalt läbi ning püüa oma mõtteid selgelt ja loogiliselt väljendada. Ettevaatust terariistadega!
SKORPION
Praegu on su tähelepanu keskendatud sinu suhetele ümbritsevate inimestega ning sinu ülesandele selles elus. Kuid väldi oma arvamuse pealesurumist.
AMBUR
Kipud täna veidi taktitundetu olema ja seetõttu võib nii mõnigi su kaaslastest sinu peale solvuda. Mõtle enne, kui midagi solvavat ütled!
KALJUKITS
Tänased energiad muudavad sind veidi närviliseks. Norid iga võimaliku detaili kallal ja märkad ka tühiseid vigu. Väldi asjatut energia raiskamist.
VEEVALAJA
Sinu ohutunne on nüüd vähenenud. Peaksid teadlikult tähelepanu pöörama oma halbadele harjumustele. Kui unustad end, võid üsna piinlikusse olukorda sattuda.
KALAD
Võimalik, et lähedane sõber või partner avab sulle täna oma salajasi mõtteid. Võid saada üllatuse osaliseks ja hakkad elu üle järele mõtlema.

 

Print Friendly, PDF & Email