Horoskoop

JÄÄR
Täna on päev, mil peaksid püüdma teha muudatusi seal, kus juba ammu oleks pidanud muudatustega alustama. Pööra tähelepanu tervisele.
SÕNN
Nüüd on katsumusterohke aeg. Ole valmis rahaasjadega seotud probleemideks. Samas on hea päev tegeleda eneseharimise või täiendamisega.
KAKSIKUD
Oled rohkem tegudeinimene kui niisama jutustaja. Kuid peaksid arvestama, et vahel on vaja ka teisi oma ideedest ja plaanidest informeerida.
VÄHK
Kipud täna silmi kinni pigistama seal, kus peaksid olema kriitiline. Otsid täiuslikkust, kuid probleemide eitamisega sa selleni ei jõua!
LÕVI
Rahulik päev, mis möödub eriliste vahejuhtumiteta. Hea aeg teha tervisekontrolli ja korrastada oma asju. Kalduvus muutuda liiga laisaks.
NEITSI
Täna valitsevad konservatiivsed meeleolud. Sul on raskusi, et kiire elutempoga sammu pidada. Hea päev rahulikuks tegutsemiseks, kus pole vaja teistega arvestada.
KAALUD
Hindad ilu ja harmooniat ning igasugu kummalised veidrused on su jaoks välistatud. Hea päev veetmaks aega koos pere ja sõpradega.
SKORPION
Täna peaksid rohkem tähelepanu pöörama sellele, mida ja kellele sa räägid. Spekulatiivsed mõtted, mis kusagile välja ei vii, on kerged tulema. Väldi liialdamisi.
AMBUR
Sinu mõistus on täna aktiivne. Püüad leida kõigele, mis toimub, loogilist seletust, kuid sellise mõttetöö tulemusel võid täielikku tupikusse sattuda.
KALJUKITS
Kui sul avaneb täna võimalus enesetäiendamiseks või millegi täiesti uue õppimiseks, siis ära jäta seda võimalust kasutamata.
VEEVALAJA
Hea päev alustada remondi või suurpuhastusega. Oled tähelepanelik ja ratsionaalse mõtlemisega. Oht muutuda liiga pedantseks!
KALAD
Oled täna tavalisest energilisem ja liikuvam. Nüüd avalduvad sinu tõelised juhiomadused, kuid samas kipud olema veidi liiga võimukas ja kontrolliv.

 

Print Friendly, PDF & Email