Politseinädal: joobes juhid (12)

Möödunud nädala jooksul registreeriti maakonnas kokku 68 korrarikkumise teadet, neist mitu olid seotud purjuspäi autot juhtinud inimestega.

3. detsembri õhtupoolikul kontrollis patrull Kuressaare linnas Aia 25 juures sõiduautot Toyota Corolla. Juhil tuvastati alkoholijoove ja alustati kriminaalmenetlust.

4. detsembril kella 12.30 paiku juhtus liiklusõnnetus Kuressaare–Sääre maantee 5. kilomeetril, kus Mercedes-Benz sõitis tagant otsa sõidukile Kia. Mersu juht oli kriminaalses joobes ja tal puudus juhiluba.

Ka 6. detsembril kella 14 ajal peatas patrull Kuressaares Tolli tänaval sõiduauto Mercedes-Benz, mille juht oli alkoholijoobes.

7. detsembri lõuna ajal kontrollis politsei Masa–Laimjala–Tumala maantee 15. kilomeetril mootorsõidukit Citroën Berlingo. Sellegi juht oli alkoholijoobes ja tuli algatada kriminaalmenetlus. Sama päeva õhtul kella 23 ajal sai politsei teate, et Kuressaare Olerexi tankla juures on sõiduauto Seat kraavis. Politseinikud tuvastasid juhil alkoholijoobe.

4. detsembri öösel sõitis Audi juht Kuressaares Pihtla teel otsa hoovis seisnud kolmele sõiduautole ja järelhaagisele. Mees põgenes sündmuskohalt, ta tabati hommikul.

Nädala jooksul anti politseile teada kahest juhtumist, kus auto põrkas kokku ootamatult teele ilmunud metsloomaga. Inimesed viga ei saanud.

Eelmisel nädalal pidi politsei sekkuma 11 korral, kui pimedal ajal tänavatel ja maanteedel liikuvad jalakäijad ei kandnud helkurit.

Print Friendly, PDF & Email