Horoskoop

JÄÄR
Täna on hea päev tegeleda füüsilist jõudu vajavate asjadega. Sinna alla võib kuuluda ka remondi või koristustööde tegemine.
SÕNN
Sinu teadlikkus kasvab nii palju, et ei saa enam elada vanade vaadete ja uskumustega. Püüa uusi ja vanu teadmisi omavahel sobitada.
KAKSIKUD
Täna valitseb täielik segadus emotsioonide valdkonnas. Tunned ennast nagu tormisüdames ega tea, mida sa tahad või mida peaksid tahtma.
VÄHK
Võimalik, et avastad enese jaoks täna inimese, kes on sinu läheduses juba ammu olnud. Sõprusest võib saada armastus.
LÕVI
Kaldud täna olema liiga kaalutlev ja ebalev. Püüad kõigile meeldida ning seetõttu on sul raske otsuseid langetada. Katsu vähemalt enda vastu ausaks jääda.
NEITSI
Oled ülemeelikus meeleolus. Igasugune töötegemine ja argipäevased kohustused on sulle nüüd tüütud. Sa ei suuda täna millessegi tõsiselt suhtuda.
KAALUD
Otsid emotsionaalset turvatunnet, kuid samas on sul raske lõdvestuda ja kedagi usaldada. Püüa mõista, et igaüks ei pruugi su vaenlane olla.
SKORPION
Täna uuenevad võimalused eneseteostuseks ja koostöö tegemiseks. Hea aeg uute projektidega alustamiseks ja aktiivseks suhtlemiseks.
AMBUR
Paned täna väga palju rõhku oma välimusele ja kõikvõimalikele mugavustele. Meelsasti külastad õhtul mõnd kallist restorani.
KALJUKITS
Võid täna tahtmatult anda põhjust kuulujuttudeks ning sind võidakse täiesti valesti mõista. Püüa ennast väljendada võimalikult konkreetselt.
VEEVALAJA
Täna võivad esile kerkida probleemid, mis on tekkinud sellest, et oled oma kaaslastega kooskõlastamata midagi tähtsat otsustanud.
KALAD
Täna võivad sind kimbutada mured, mis on seotud tehnikaga. Sinna alla käivad ka liiklusvahendid. Kipud veidi hajameelne ja pealiskaudne olema.

 

Print Friendly, PDF & Email