Vallavalitsus avaldab tapetud päästeametniku lähedastele kaastunnet (1)

TEGI OMA TÖÖD SÜDAMEGA: Lääne päästekeskuse ohutusjärelevalve büroo juhtivinspektor Sulev Kallavus oli oma töös ääretult pühendunud.
MAANUS MASING

Saaremaa vallavalitsus on juhtunust politsei esindajaga rääkinud ja kinnitab, et tegelikult on Saaremaal jätkuvalt turvaline, ehkki jõhkrate pussitamisjuhtumite valguses see nii ei tundu.

Lisaks on vallavanem Madis Kallas sel teemal suhelnud ka siseministriga. Kuigi vallavalitsus ja politsei kohtuvad regulaarselt igas kuus, toimub kohe peale pussitamisjuhtumite üksikasjade selgumist vallavalitsuse ja politsei ümarlaud, arutamaks, kas ja mida saab vallavalitsus selleks teha, et sarnaseid olukordi ära hoida.

Saaremaa vallavalitsus avaldab hukkunu lähedastele sügavat kaastunnet.

Laupäeva varahommikul pidasid politseinikud Kuressaares kinni kaks kohalikku meest, kellest üht kahtlustatakse 52-aastase mehe tapmises ning teist 39-aastase mehe ründamises.

Saarte Hääle andmetel hukkus pussitamises eile parasjagu oma 52. sünnipäeva tähistamas olnud Lääne päästekeskuse ohutusjärelevalve büroo juhtivinspektor Sulev Kallavus. Teine pussitamisohver on haiglas.

Print Friendly, PDF & Email