Prototron rahastab joogikõrremasina ehitamist

Innovatsioonirahastu Prototron premeeris oma sügisvoorus 20 000 euroga saaremaist pilliroo-joogikõrte valmistajat Pillirookõrs.

“Ettevõtmise jaoks tähendab see kindlasti suurt tunnustust ekspertkomisjonide ja mentorite poolelt. Näeme, et Prototroni edu ja sealt saadav kogemus aitab meil kiirendada oma kasvu ja veelgi paremini fokusseerida meie tulevikuplaane,” ütles Pillirookõrre eestvedaja Mihkel Tamm.

“Ma olen väga uhke meie tiimi üle ja tänan siiralt ja soojalt neid inimesi, kes meisse usuvad ja meie tegemisi toetavad,” sõnas Tamm ja lisas, et auhinnaraha kasutab ettevõte laienemiseks ja kõrte valmistamise masina prototüübi lõpetamiseks. Lisaks Pillirookõrrele sai 20 000 eurot ka projekt “Vetik”. Projektid “Decomer Technology”, “Captain Corrosion” ja “Questcity” said igaüks toetuseks 7500 eurot.

Prototron on 2012. aastal Swedbanki, Tehnopoli teaduspargi ja Tallinna tehnikaülikooli käivitatud rahastu, mis on loodud nutikatele ja innovaatilistele ideedele reaalse kuju andmiseks ehk esmase käegakatsutava prototüübi tegemiseks. Uus taotlusvoor on juba avatud ja uusi ideid oodatakse 15. märtsini 2019.

 

Print Friendly, PDF & Email