Inglipuu-soovid ootavad täitmist (11)

Kuigi Kuressaare Maxima kaupluse külastajad noppisid Inglipuult kõik kaardikesed vähekindlustatud laste jõulusoovidega, on ligi pool kingitustest poodi veel toomata.

Maxima tegevjuhi kohusetäitja Marko Põder ütles, et kauplusesse on Inglipuu projekti raames toodud 20 kingitust. “Kuna kõik soovid on heategijate poolt täitmiseks võetud, siis ootame hiljemalt 11. detsembriks poodi veel 19 jõulukingitust,” lisas Põder.

Kõik 39 kingitust on kavas lasteni toimetada sotsiaaltöötajate abiga.

“Täname väga tänavusi tublisid heategijaid, kes on kõigi ehk 39 lapse unistuse täitmise enda peale võtnud,” ütles Marko Põder. “Et kingitused pühade ajaks ikka lasteni jõuaksid, paneme headele inimestele südamele, et nad kingituste toomisega kiirustaksid.”

Vähekindlustatud perest pärit lapsele jõulukingituse tegemiseks tuli valida Maxima kaupluses asuvalt Inglipuult lapse jõulusoov. Ostetud kingituse saab pakkimata kujul jätta kas Maxima infoletti või kassasse. Maxima hoolitseb kingituste pakkimise eest ja pakkide lasteni toimetamisel on abiks piirkonna sotsiaaltöötajad.

Üle Eesti ootab Inglipuu projekti raames kingitust 1330 vähekindlustatud last. Heategevusprojektis saab osaleda 11. detsembrini.

 

Print Friendly, PDF & Email