Horoskoop

JÄÄR
Tahad maailmale endast teada anda, kuid see saab toimuda vaid siis, kui oled enesekindel ja tead, mida tahad. Hea päev lastega tegelemiseks.
SÕNN
Pingeliste mõjudega päev. Juhul kui istud terve päeva kodus ja hoiad omaette, võib sul tekkida tõsiseid psüühilisi või koguni terviseprobleeme.
KAKSIKUD
Sinu üleliigne skeptitsism võib tekitada probleeme sinu ja su sõprade vahel. Püüa adekvaatsemalt hinnata, keda saad usaldada ja keda mitte.
VÄHK
Oled täna kannatlikum kui tavaliselt, kuid võid mõjuda oma kaaslastele laisa ja apaatsena. Hea päev kodutöödeks ja parandada katkiläinud asju.
LÕVI
Ootamatud sündmused ja uued inimesed sinu elus võivad sinu vaateid muuta, mis annab hea võimaluse vaadata elule hoopis uuest vaatenurgast.
NEITSI
Tunned tavalisest suuremat vajadust oma mainet parandada. Püüad end näidata võimalikult heast küljest, kuid ürita seejuures siiski iseendaks jääda.
KAALUD
Täna võib sul probleeme tekkida tahtejõuga. Kipud kergesti loobuma oma unistustest, kuid arvesta, et väikesed takistused käivad asja juurde!
SKORPION
Võimalik, et oled täna sunnitud võtma rahaga seotud riske. Ära usalda võõraid inimesi, püüa võimalikult iseseisvalt hakkama saada.
AMBUR
Oled täna kirglikus meeleolus ja seksikas. Sul on veidi raske keskenduda ühele konkreetsele inimesele. Võimalik kokkupuude müstikaga.
KALJUKITS
Täna on igati soodsate ja meeldivate mõjudega päev. Sinu ettevõtmised võivad sujuda isegi paremini, kui plaaninud olid.
VEEVALAJA
Sul on täna raske ennast vaos hoida. Tunned soovi teisi inimesi kontrollida, kuid peaksid vältima agressiivset oma tahtmise pealesurumist.
KALAD
Peaksid nüüd rohkem tähelepanu pöörama oma sisemistele probleemidele. Kui oled siiani nende olemasolu eitanud, on täna aeg tõele näkku vaadata.

 

Print Friendly, PDF & Email