Horoskoop

JÄÄR
Võimalik, et saad täna avaliku kiituse osaliseks ja sinu tublidust tõstetakse esile. Tõenäoliselt tunned ennast selles olukorras nagu kala vees.
SÕNN
Oled optimistlik ja energiline. Tõenäoliselt tuleb sul täna hea päev. Tänu positiivsusele ja dünaamilisusele on nüüd õige aeg silmaringi laiendada.
KAKSIKUD
Hindad täna ilu ja turvalisust. Hea päev puhkamiseks, omaette olemiseks ja kodusteks toimetusteks. Materiaalse olukorra ja partnerlussuhete paranemine.
VÄHK
Sinu unistused toovad tänasesse päeva palju meeldivaid elamusi. Oled meelestatud harmooniliselt ja sõbralikult ning seda tajuvad ka kaaslased.
LÕVI
Võimalik, et tunned end täna unise ja loiuna. Püüa end turgutada millegi meeldivaga ja luba endale mõni nauding, näiteks šokolaadimassaaž.
NEITSI
Lööd täna oma sarkasmi ja teravate ütlemistega nii mõnegi irooniliselt meelestatud inimese lausa pahviks. Suudad end edukalt kehtestada.
KAALUD
Tunned end täna veidi üksikuna, kuid samas ei söanda sa helistada inimesele, kellega tahaksid koos olla. Püüa oma ujedusest üle saada.
SKORPION
Ole täna valmis selleks, et pead riskeerima. Usalda konkreetseid teadmisi ja väldi otsuste tegemist emotsioonidest lähtuvalt.
AMBUR
Kipud täna inimestega mõistujuttu ajama ning lõpuks ei saa sa ise ka enam aru, miks sa seda üldse räägid. Oht midagi olulist unustada.
KALJUKITS
Täna on päev, mil võiksid rohkem tähelepanu pöörata oma lähikondsetele, kelle jaoks pole sul juba ammu aega jätkunud. Kasulik on suhelda lastega.
VEEVALAJA
Nüüd on parim aeg näidata oma liidriomadusi ja ilmutada majandamise oskust. Füüsiline vorm on sul hea, tahtejõud tugev. Väldi siiski teiste survestamist.
KALAD
Suudad täna kerge vaevaga inimesed oma tahte järgi tegutsema panna. Kuid tajud, et rahuldud hoopis isikutega, kellel on kindel oma arvamus.

 

Print Friendly, PDF & Email