Horoskoop

JÄÄR
Täna on hea päev omaette olla ja mõtiskleda elu üle. Tõenäoliselt oled võimeline huvitavaid ja intelligentseid järeldusi tegema.
SÕNN
Võimalik ebakindlustunne seoses materiaalsete asjade ja tööga. Tahaksid palgakõrgendust, kuid ei söanda seda küsida. Pea endast rohkem lugu!
KAKSIKUD
Võimalik, et saad abi ja toetust võõrastelt inimestelt või ootab sind ees pikem reis. Hea päev enesetäienduseks ja millegi uue õppimiseks.
VÄHK
Nüüd aktiviseerub su kaine mõtlemine. Teed raskeid, kuid õiglaseid otsuseid. Püüad hoomata hoomamatut ja seletada seletamatut.
LÕVI
Igasugune argieluga seotud rutiin on sulle täna eriti vastumeelne. Kipud unistama ja fantaseerima romantilistel teemadel ning põgened reaalsusest.
NEITSI
Nüüd aktiviseeruvad meeleolud, mis sunnivad sind ennast tõestama ja samal ajal kaaslastele väljakutseid esitama. Võimalik, et satud sõnasõtta.
KAALUD
Alles nüüd saad ise ka aru, kui suured ambitsioonid sul tegelikult on. Sul on raske varjata oma emotsioone ja salasoove. Satud kergesti tülidesse.
SKORPION
Oled täna väga energiline nii tegudes kui ka sõnades. Kui sa ei saa oma energiat rakendada või välja elada, on oht, et lähed inimestega riidu.
AMBUR
Oled täna energiline ja aktiivne. Seda nii sõnades kui ka tegudes, kuid väldi teiste paikapanemist, anna neile võimalus ise oma vigu mõista.
KALJUKITS
Võid sattuda täna süüdistatava rolli, ehkki tegelikult pole sa milleski süüdi. Raskusi enda arusaadavaks tegemisega tekib siis, kui väldid tõe rääkimist.
VEEVALAJA
Oled täna oma unistuste ja ideaalide maailmas. Kipud oma partnerit idealiseerima ja hoiad oma roosadest prillidest ikka väga tugevasti kinni.
KALAD
Täna on rahulike meeleoludega päev. Mõned ettevõtmised või kohtumised võivad edasi lükkuda. Kasuta tänast päeva iseenda jaoks.

 

Print Friendly, PDF & Email