Kes väärib Saare maakonna aasta ettevõtte tiitlit?

Juba kümnendat aastat järjestikku kuulutasid Saaremaa ettevõtjate liit (SEL), Saarte Hääl ja Kadi raadio välja konkursi, leidmaks Saare maakonna aasta ettevõtet 2018.

Konkursi üks korraldajaist, Saarte Hääle peatoimetaja ja Kadi raadio tegevdirektor Gunnar Siiner tõdes, et juubelikonkursil saavad esimest korda hääletusel osaleda ka kõik lugejad, et selgitada välja just see õige ettevõte. See võimalus avaneb kõigile aasta alguses.

“Aasta ettevõtte valimisel ei ole kõige olulisem kasumlikkus, vaid ka see, mida ettevõte on maakonnale juurde andnud või kuidas ta on panustanud oma töötajatesse,” tähendas Siiner.

Seni on aasta ettevõtte tiitli pälvinud üheksa kohalikku tubli tegijat. Kui 2017. aasta tiitli sai isa ja poja Rein ja Andres Kirstu veetav metsamajandusettevõte Reta Puit, siis 2016. aasta tiitli pälvis Ülo Kivise juhitav Saaremaa Piimatööstus ning 2015. aasta parimaks tunnistati teine suur toiduainetööstus – Saaremaa Lihatööstus, mida juhib Kristjan Leedo.

2014. aasta parimaks tunnistati Sandla Puit OÜ, mille omanikud on Kalmer ja Jaanus Põlluäär. 2013. aastal pälvis austava tiitli Mark Muru heal juhtimisel tegutsev Alunaut OÜ, 2012. aasta ettevõte oli Kõljala POÜ, mida veab Tõnu Post.

2011. aastal sai Saare maakonna aasta ettevõtte tiitli OÜ Merinvest, aasta enne seda AS Saaremaa Laevakompanii ning esimeseks aasta ettevõtteks kuulutati AS Baltic Workboats.

Tähtaeg kukub 16. detsembril. Nominendi nimi, esitaja nimi ja põhjendus tuleb saata aadressil 2018@saartehaal.ee.

Print Friendly, PDF & Email