Horoskoop

JÄÄR
Närviline ja ärrituste rohke aeg. Sõbrad või transpordivahendid võivad sind alt vedada. Ebasoodne aeg uuteks ettevõtmisteks. Väldi stressi.
SÕNN
Oled täna tavalisest avameelsem ja jutukam. Uued ideed ja loominguline inspiratsioon lausa pulbitsevad sinus. Püüa endale kindlasti väljund leida.
KAKSIKUD
Tunned täna vajadust oma silmaringi laiendada ja õppida midagi täiesti uut. Hea aeg trenni tegemiseks, dieedi või ravikuuri alustamiseks.
VÄHK
Oled aktiivne tegudeinimene. Võimalik, et saavutad täna laiemas plaanis populaarsuse ja heakskiidu. Kuid hoidu liiga uhkeks muutumast, hinda ka oma abilisi.
LÕVI
Võimalikud pinged, mis seotud seksuaalsuse ja romantikaga. Kipud täna veidi ninakas ja taktitundetu olema. Pööra oma partnerile rohkem tähelepanu.
NEITSI
Tänased planeediseisud soodustavad kõike romantika ja kunstiga seotut. Sinu suhe partneriga on praegu turvaline ja soe. Hinda seda aega.
KAALUD
Võimalik, et sind tabab täna ootamatu inspiratsioonipuhang ja muutud eneselegi ootamatult hoopis sulesepaks. Hea päev ka reisile minekuks.
SKORPION
Oled närviline ja enesega rahulolematu ning su keskendumisvõime on täna kehv. Väldi ületöötamist, luba endale midagi meeldivat.
AMBUR
Täna on kasulik peatuda ja oma elu üle järele mõelda. Hea aeg võtta vastu tähtsaid otsuseid, kuna oled nüüd tasakaalukas ja rahulik.
KALJUKITS
Tänased planeediseisud võimaldavad sul kokku puutuda jõududega, mis on teinud sinust selle, kes oled täna. Püüa kontakteeruda oma alateadvusega.
VEEVALAJA
Tõenäoliselt tuleb sul täna tegemist apaatsete ja laiskade inimestega või siis oled ise üsna loid. Püüa pooleliolevad asjad siiski lõpule viia.
KALAD
Sinu jaoks hakkab nüüd tähtsat rolli mängima eelkõige praktilisus. Soodne aeg koristamiseks, ebavajalike asjade minema viskamiseks.

 

Print Friendly, PDF & Email