Horoskoop

JÄÄR
Tänased planeediseisud annavad sulle enesekindlust ja vaimset tasakaalu. Suudad paremini keskenduda mingile konkreetsele tegevusele.
SÕNN
Idealistlikud ja vaimsed pürgimused. Sood­ne aeg muusika ja kujutava kunstiga tegelemiseks. Saatus võib sulle ootamatult midagi positiivset kinkida.
KAKSIKUD
Nüüd on aeg säramiseks. Kasuta tänast päeva maksimaalselt ära, et näidata kaaslastele oma tõelisi väärtusi. Hea päev uuteks algatusteks.
VÄHK
Nõuad nüüd oma kaaslastelt piinlikku täpsust kõikvõimalike kokkulepete täitmisel. Sind häirivad tavalisest rohkem ka kõikvõimalikud pisiasjad.
LÕVI
Võimalik, et oled täna mõne olulise vahejuhtumi tunnistajaks. Kui asi otseselt sind ei puuduta, püüa isiklikku sekkumist vältida. Hoidu liigsest lobisemisest!
NEITSI
Nüüd on hea päev tegeleda poolelijäänud asjadega. Püüa vältida aga uute suhete loomist ja projektide algatamist. Ole valmis tegema rutiinset tööd.
KAALUD
Tunned tõmmet ilusate asjade ja luksuse poole. Otsid võimalusi särada ning olla imetletud ja austatud. Oht mõttetult raha raisata!
SKORPION
Suudad täna teha õiglaseid otsuseid. Võimalik, et keegi palub sinult abi oma probleemide lahendamiseks. Hea päev tervisekontrolliks.
AMBUR
Hoiad täna meelsamini madalat profiili ja jääd vaatleja rolli. Naudid meeldivaid ja originaalseid inimesi kaugemalt, oled hea kuulaja.
KALJUKITS
Täna saad võimaluse kasutada oma esinejatalenti. Kui satud seltskonda, oled seal tõenäoliselt tähelepanu keskpunktis. Väldi liiga kergemeelset käitumist!
VEEVALAJA
Tunned soovi teistest erineda ja oled valmis selleks isegi äärmustesse minema. Hea päev uurimistööks või ekstreemseks matkaks.
KALAD
Võimalik, et puutud täna kokku närviliste ja kärsitute isikutega. Ettevaatust terariistade ja elektriseadmetega! Püüa olla tähelepanelikum.

 

Print Friendly, PDF & Email