Horoskoop

JÄÄR
Soodne aeg leida endale mõni uus hobi või ka töökoht, muuta eluviisi. Vahest avastad, et su argipäevad ei pea ilmtingimata hallid olema.
SÕNN
Planeediseisud stimuleerivad uusi ideid ja suhteid. Oled avatud ja uudishimulik. Võimalikud ootamatud reisid või väljasõidud koos sõpradega.
KAKSIKUD
Võimalikud probleemid või takistused seoses liiklusega või liikumisega ühest paigast teise. Püüa olla tähelepanelik ja kontrolli plaanid üle.
VÄHK
Täna ei taha asjad sinu kontrollile hästi alluda. Võimalikud segadused ja üksteise valestimõistmine. Jäta tähtsate otsuste tegemine kellelegi teisele.
LÕVI
Püüa täna leida võimalus suhtlemiseks ja sõpradega mõnusaks koosolemiseks, sest üksi olles kipud ennast haletsema ja päris õnnetuna tundma.
NEITSI
Tänased planeediseisud on seotud psüühiliste ja vaimsete kogemuste omandamisega. Tunned soovi loobuda halbadest harjumustest ja tegeleda eneseharimisega.
KAALUD
Sinuni jõuavad nüüd suure ringiga tagasi probleemid, mille kohta arvasid, et oled neist juba ammu vabanenud. Pead täna tegema olulisi otsuseid.
SKORPION
Püüa endale selgeks teha, mis on sulle esmatähtis ja mis teisejärguline. Väldi enese killustamist, võta aega südamelähedasteks toimetusteks.
AMBUR
Tänased energiad sunnivad sind tahes-tahtmatult end proovile panema ja teistega võimu pärast võitlema. Kuid ära üle pinguta!
KALJUKITS
Väga tõenäoliselt jõuad täna lõpuks ometi selgusele selles, mida sa tahad ja mida mitte. Sinu kõhklused kaovad ja enesekindlus kasvab.
VEEVALAJA
Oled vaiksem ja tagasihoidlikum kui tavaliselt, kuid tööd tehes saavutad täna palju paremaid tulemusi ning need ei jää ka teistele märkamata.
KALAD
Kipud olema liiga kangekaelne ja nõudma igal sammul oma õigusi. Isegi kui saavutad oma eesmärgi, võib juhtuda, et kaotad kaaslaste poolehoiu.

 

Print Friendly, PDF & Email