Horoskoop

JÄÄR
Jätad endast meeldiva mulje ja mõjud usaldusväärse partnerina. Tänased harmoonilised mõjud annavad sulle hea võimaluse kõikjal läbi lüüa.
SÕNN
Kui sul avaneb täna võimalus oma oskusi demonstreerida, siis kasuta seda! Võimalik, et sind märkab keegi, kellest hiljem suur kasu tõuseb.
KAKSIKUD
Planeediseisud muudavad sind täna äärmiselt tundlikuks. Solvud kergemini kui muidu ja lased end kriitikast häirida. Parem võta õppust ja ole rõõmus.
VÄHK
Tõenäoliselt jõuad täna arusaamisele, et peaksid mõnda aega puhkama, lõõgastuma ja unustama oma argiaskeldused. Hea päev omaette olla.
LÕVI
Püüa loobuda sellest, mida sa enam ei vaja ja tee oma elus korrektiive. Aeg on selleks igati soodne. Samuti on täna hea päev koristamiseks.
NEITSI
Sul on täna raske oma ülevoolavaid emotsioone vaos hoida. Reageerid peaaegu kõigele nii, nagu puudutaks see sind väga isiklikult. Kasuta rohkem oma arukust.
KAALUD
Täna võid tunda vajadust intiimsuse ja isikliku suhtluse järele. Püüad iga hinna eest luua head ja kodust atmosfääri. Võimalik, et armud kellessegi.
SKORPION
Tunned väsimust ja oma ebaefektiivsust töö tegemisel. Võib juhtuda, et saad teada mõne võõra saladuse. Mõistad oma alateadlikke soove.
AMBUR
Täna suureneb sinu huvi müstika, ajaloo ja eksootiliste kultuuride vastu. Tunnetad, et müstikas peitub sinu tuleviku jaoks tähtis võti.
KALJUKITS
Oled nüüd tõsine, tagasihoidlik, vastutustundlik ja kõrge moraaliga inimene. Organisaatorivõimed lubavad sul saavutada märkimisväärseid tulemusi.
VEEVALAJA
Sinu enesehinnang jätab täna soovida. Oled veidi depressiivne ja endassetõmbunud, kuid väldi nukrutsemist ja suhtle mõne hea sõbraga.
KALAD
Oled palju algatusvõimelisem kui muidu. Võimalik, et just täna on see päev, mil teed teoks mõne ammuse plaani või suundud mõnusale reisile.

 

Print Friendly, PDF & Email