Horoskoop

JÄÄR
Tänase päeva peamised meeleolud on leebus, rahu, järeleandlikkus ja hoolitsus. Oskad olla kaaslaste vastu tähelepanelikum kui tavaliselt.
SÕNN
Võimalik, et puutud täna kokku isikutega, kes kipuvad su elu dikteerima. Püüa sellest mitte liigselt ärrituda ja võimalusel väldi nendega suhtlemist.
KAKSIKUD
Oled täna ülivõimekas ja suuteline oma saatust muutma. Sinu intellektuaalsed võimed on suisa kadestusväärsed. Mõistad oma unikaalsust.
VÄHK
Oled täna positiivselt meelestatud võimalike uuenduste ja muudatuste suhtes. Ootad­ kaaslastelt ettepanekuid ja oled valmis kõiges kaasa lööma.
LÕVI
Ole täna ettevaatlik segaste tehingute tegemisega. Terita oma tähelepanu ja väldi detailide kahe silma vahele jätmist. Hajameelsus maksab kätte.
NEITSI
Tunned täna erilist tõmmet veekogude poole. Sinu meeleolu on unistav ning väga võimalik, et paljud sinu tuttavad ei saa sinust nüüd üldse aru.
KAALUD
Täna võib sulle probleeme tekitada tahtejõu puudumine. Leiad väikseimagi ebaõnnestumise korral, et asi pole üldse pingutamist väärt. Võta end kokku!
SKORPION
Oled ülitundlik poliitiliste ja ühiskondlike probleemide suhtes. Võimalik, et tunned ka põhjendamatut armukadedust. Püüa hoiduda vägivallast.
AMBUR
Praegu ei valitse mitte vaikus pärast tormi, vaid vaikus tormi ajal. Ja pea meeles – tormid võivad vahel ka päris meeldivad olla. Naudi seda päeva.
KALJUKITS
Oskad täna oma seisukohti põhjendada väga oskuslikult ja loogiliselt. Täna peetud läbirääkimised võivad tuua sinu ellu häid uusi ja huvitavaid võimalusi.
VEEVALAJA
Võimalik, et täna annab sinu keha endast märku. Esile võivad kerkivad eelkõige need probleemid või hädad, millele sa pole varem tähelepanu pööranud.
KALAD
Tänased planeediseisud toovad sinu ellu huvitavaid inimesi ja inspireerivaid seiklusi. Hea aeg muudatuste ja ümberkorralduste tegemiseks.

 

Print Friendly, PDF & Email