Horoskoop

JÄÄR
Täna laabuvad kõikvõimalikud rahaasjad. Võimalik, et saad mõne hea võimaluse oma ideede rakendamiseks. Sobiv aeg kinnisvaraga tegelemiseks.
SÕNN
Hea päev tegelemaks kõikvõimaliku ajalugu käsitleva materjaliga. Kasvab huvi perekonna, suguvõsa ja esivanemate vastu. Väldi emotsionaalsust.
KAKSIKUD
Täna on soodustatud ettevõtmised ja suhted, mis seotud välismaa või välismaalastega. Võiksid plaanida pikemat reisi, et tutvuda teiste kultuuridega.
VÄHK
Oled täna eriti iseteadlik ja otsekohene. Sinu liigagi järsk käitumine ja otseütlemine võib kellelegi koguni haiget teha. Püüa olla mõistvam.
LÕVI
Laienevad huvivaldkonnad ja aktiviseerub õppimisvõime. Muutud kaaslaste suhtes tolerantsemaks. Nüüd tehtud plaanid on üpris reaalsed.
NEITSI
Võimalik, et tunned ennast mõne naabri või töökaaslase ebaõiglasest käitumisest veidi häirituna. Sul on raske vait olla ja mitte sekkuda.
KAALUD
Tõmbad täna oma ekstravagantsusega teiste tähelepanu. See võib olla nii positiivne kui ka negatiivne. Kõik oleneb sinu enese suhtumisest.
SKORPION
Ole täna tähelepanelik suhete valdkonnas. Sinu eneseväljendus kipub liiga ülemeelikuks ja ametlikes suhetes võib see sulle suuri sekeldusi tuua.
AMBUR
Väldi nüüd uisapäisa tegutsemist. Võid langetada ebaadekvaatseid otsuseid. Hea päev lihtsaks äraolemiseks ja sõpradega peopanekuks.
KALJUKITS
Muutud emotsionaalselt aktiivsemaks, loomingulisemaks ja tundlikumaks. Võimalikud muutused suhetes. Hea päev kellegagi äraleppimiseks.
VEEVALAJA
Täna võib juhtuda, et sind süüdistatakse milleski sellises, milles sa tegelikult süüdi pole. Võta asja rahulikult ja räägi inimestega!
KALAD
Võid sattuda kummalistesse olukordadesse, kus sa ei oska sugugi käituda. Püüa jääda iseendaks ning väldi silmakirjalikke ja ebasiiraid inimesi.

 

Print Friendly, PDF & Email