Lühidalt SPORDIST

Liisi Vaht võitis kaks medalit

Hollandis toimusid nädalavahetusel NAGA Euroopa meistrivõistlused ja võistlustules oli ka meie Brasiilia jiu-jitsu sportlane, klubi 3-D Treening esindav Liisi Vaht.

No-gis saavutas Liisi Vaht ekspertide kategoorias kahe võidu ja ühe kaotusega pronksmedali. Seejärel võistles ta gi-s, kus asus võistlustulle lillade kuni mustade vööde tasemel. Vaht võitis seekord punktidega no-gi võitjat ja pidi alla vanduma vaid musta vöö omanikule, tulemuseks hõbemedal.


Annika Köster sai koondisega kaotuse

Eesti naiste korvpallikoondis pidas Poolas viimase kohtumise 2019. aasta Euroopa meistrivõistluse kvalifikatsiooniturniiril, kus saadi suureskooriline 51 : 82 kaotus. Annika Köster viskas 6 punkti ja võttis 11 lauapalli.


Matthias Tass sai esimese kaotuse

USA korvpalli üliõpilasliigas kaotas Matthias Tassi koduülikool St. Mary’s Utah State’ile 63 : 80 ja sai kolme võidu kõrvale esimese kaotuse. Tass viskas 1 punkti, võttis 3 lauapalli ja tegi 2 vaheltlõiget.


Indrek Kajupank koondises

Eesti korvpalli rahvuskoondise peatreenerile Tiit Sokule on kahes eelolevas MM-i valikturniiri kohtumises osalemist kinnitanud 11 mängumeest, teiste hulgas Indrek Kajupank.

Reedel võõrustab Eesti rahvuskoondis Saku Suurhallis Gruusiat. 3. detsembril kohtutakse võõrsil Saksamaaga.


Orissaare Träxile kodus võit

Eesti meeste korvpallimeistrivõistluste teises liigas võitis Orissaare Träx kodus BC Kalev II 88 : 81. Resultatiivsemad olid Karli Saar 17 ja Aivo Laul 16 punktiga.


Maadlejad Jõgeval

Jõgeval toimusid tavapäraselt tugevakoosseisulised 39. Vooremaa auhinnavõistlused maadluses, kus osales 201 sportlast ja konkurentsi olid pakkumas ka lätlased.

Orissaare maadluspoistest osales Madis Mägi kehakaalus kuni 33 kg. Ta sai kaotused hilisematelt teise ja kolmanda koha omanikelt, kuid tuli 18 osaleja seas tublile viiendale kohale. Gregor Andreas Amelkin võistles kehakaalus kuni 73 kg. Ta näitas, et on teinud tubli arengu ja tasuks oli teine koht.


Genro Paas aasta veteran

Eesti kergejõustikuliit kuulutas reedel toimunud galaõhtul “Eesti kergejõustikuauhinnad 2018” välja aasta parimad kergejõustiklased. Aasta kergejõustiklasteks valiti täiskasvanutest kaugushüppaja Ksenija Balta ja odaviskaja Magnus Kirt. Aasta veterani tiitli sai Genro Paas.

Print Friendly, PDF & Email