Horoskoop

JÄÄR
Sinu südames lõõmavad nüüd kireleegid. Kui sa ei saa oma tahtmist piisavalt kiiresti, kipud korraldama jõulisi ja emotsionaalseid stseene.
SÕNN
Soodne päev romantilisteks suheteks, lõbutsemiseks ja lastega tegelemiseks. Kutsu endale külalisi ning veeda üks lõbus ja vahva õhtu.
KAKSIKUD
Väldi võimuvõitlust vaenlastega. Võimalik, et puutud kokku isikutega, kes on valmis sinu vastu kasutama ka kõige räpasemaid taktikaid.
VÄHK
Mõjud täna meeldiva ja sarmikana. Oskad teha täpselt sobivaid komplimente ning tõenäoliselt võidad kellegi südame. Hea päev romantikaks.
LÕVI
Tänased planeedimõjud annavad sulle tohutult energiat, et tegeleda mitme asjaga korraga. Kuid püüa lõpetada tööd, mis pooleli jäänud.
NEITSI
Nüüd hakkavad sinu tööasjad ülesmäge minema. Võimalik, et mõni takerduma jäänud asi või suhe laheneb. Tõenäoliselt on su tervis samuti hea.
KAALUD
Jõuad täna palju vajalikke asju ära teha. Oskad oma aega planeerida tavalisest paremini. Hea päev aktiivseks tegutsemiseks ja töötegemiseks.
SKORPION
Tänased planeediseisud muudavad sind vabameelsemaks, kui sa tavaliselt oled. Kipud flirtima ja võid kergesti armuda. Väldi alkoholi!
AMBUR
Tänased energiad võivad sulle mõjuda veidi väsitavalt ja kurnavalt. Need tõstavad su vererõhku ja panevad lausa pea valutama. Võta endale aega puhkamiseks.
KALJUKITS
Võimalik, et puutud täna tihedalt kokku lastega. Sul on võimalus olla eeskujuks ja näidata oma häid külgi. Suudad jätta endast suurepärase mulje.
VEEVALAJA
Võimalik, et tunned täna soovi mõnest võetud kohustusest loobuda. Aeg lendab kiiresti ja asjad kipuvad üle pea kasvama. Samas oled üsna läbinägelik.
KALAD
Täna on meeldivate mõjudega päev. Oled tavalisest kannatlikum ja suudad näha ka halvas asjas midagi head. Paranevad suhted perekonnaga.

 

Print Friendly, PDF & Email