Horoskoop

JÄÄR
Kipud minevikus liigselt kinni olema ja see segab sul hetkeseisu tajumist. Pole kuigi sobilik päev ametlikeks jutuajamisteks ja finantstehinguteks.
SÕNN
Ootamatud muutused annavad sulle jõudu ja soosivad eneseväljendamist. Tee seda, mida tunned endale vajaliku ja hea olevat, siis saavutad edu.
KAKSIKUD
Täna võivad esile kerkida suhted, mille toimimisse sa juba ammu enam ei uskunud. Peaksid võtma aega, et lahendada õhku jäänud probleeme.
VÄHK
Võimalik kokkupuude ettearvamatute ja agressiivse iseloomuga inimestega. See mõjutab sind psüühiliselt niivõrd, et muutud ka ise samasuguseks.
LÕVI
Lahendad täna enesekindlalt probleeme. Täna on õige päev hoolitseda nende eest, kes tõesti sinu abi vajavad. Sinust õhkub rahu ja heatahtlikkust.
NEITSI
Võimalik, et kohtad oma teel täna suuremaid takistusi kui tavaliselt. Kui peaksid täna midagi tähtajalist valmis saama, võib see paratamatult viibida.
KAALUD
Kui oled siiani olnud tagasihoidlik ja tähelepandamatu, siis nüüd on aeg särada ja näidata ka teistele, mida väärt oled. Võta end kokku!
SKORPION
Oled täna avatud kõikvõimalikele uutele ideedele ja ettepanekutele. Ootad huviga teiste inimeste arvamust ja nägemusi.
AMBUR
Oled nüüd uudishimulikus ja aktiivses meeleolus. Püüad suhelda ka nendega, kes meelsamini omaette hoiaksid. Hoidu enese pealesurumisest!
KALJUKITS
Mõjud täna autoriteetse ja usaldusväärsena. Hea päev, et jagada oma ideid ja arusaami kaaslastega. Võimalik, et sinu poole pöördutakse abipalvega.
VEEVALAJA
Täna on reibaste meeleoludega päev. Võimalik, et tunned soovi kulutada raha ja osta asju, millega oma kodu mugavamaks ja kaunimaks muuta.
KALAD
Täna on hea päev enese käsilevõtmiseks. Suudad tavalisest kergemini keskenduda mingitele konkreetsetele ettevõtmistele ja oled põhjalik.

 

Print Friendly, PDF & Email