Horoskoop

JÄÄR
Tänane päev on soodne mõttetegevuseks. Oled nutikas, aga ka tavalisest intuitiivsem ja võimalik, et tunnetad telepaatilist sidet lähedastega.
SÕNN
Oled täna ülimalt praktiline. Võimalik, et hakkad märkama tegemata töid, mis juba mõnda aega ripakil olnud. Hea aeg remondiga alustamiseks.
KAKSIKUD
Täna võib sul esineda keskendumisraskusi, mis tekitavad ka probleeme suhtlemisel. Oled emotsionaalne ja kipud ennast igast tühisest asjast häirida laskma.
VÄHK
Su enesetunne on üle keskmise hea. Ära ainult liiga ülemeelikuks muutu, muidu võid korraliku “supi” sisse sattuda. Väldi äärmustesse kaldumist.
LÕVI
Võimalik, et satud täna ootamatult segaste sündmuste keerisesse. Püüa rahulikult jälgida, mis toimub, ja jää kindlaks oma põhimõtetele.
NEITSI
Sinu lobisemishimu võib tuua sulle täna ootamatuid sekeldusi. Peaksid meeles pidama, et igaühele pole ka mõtet südant puistata.
KAALUD
Tänased planeediseisud muudavad sind veidi ebastabiilseks, mistõttu on kõikvõimalike ametlike asjaajamistega seotud toimetused raskendatud.
SKORPION
Oled täna vas­tuvõtlik ja võimendunud intuitsiooniga, kuid emotsionaalselt ebastabiilne. Püüa leida rahu filosoofiast või kaunist kunstist.
AMBUR
Täna peaksid keskenduma millegi uue õppimisele. Soodustatud on kõik tegevusalad, mis seotud suhtlemise ja infovahetusega.
KALJUKITS
Tunnetad täna suuremat sidet perekonna ja sugulastega. Hea päev oma kodu kaunistamiseks või mugavamaks muutmiseks. Võimalik ka, et armud täna.
VEEVALAJA
Täna on sinu põhirõhk partnerlussuhetel. Suudad inimestega luua häid ja igati meeldivaid suhteid. Kohtud isikutega, kes sind inspireerivad.
KALAD
Võid täna sattuda seltskonda, kus räägitakse sinu jaoks igavatel ja arusaamatutel teemadel. Samas ootavad teised, et ka sina sõna sekka ütleksid.

 

Print Friendly, PDF & Email