Horoskoop

JÄÄR
Oled täna kergelt stressis mõne ebaselge suhte pärast. Püüa asja ise mitte hullemaks mõelda, leia võimalus asjad selgeks rääkida.
SÕNN
Kaldud täna olema unistav ja flegmaatiline. Viibid justnagu oma maailmas ega pööra erilist tähelepanu sind ümbritsevale tegelikkusele.
KAKSIKUD
Tänast päeva iseloomustavad muutlikud meeleolud, mistõttu kainet mõistust vajavad ettevõtmised ja ametlikud asjaajamised ei laabu kuidagi.
VÄHK
Nüüd aktiveerub sinu elus see külg, mis seotud loomingulise eneseteostuse, avalike esinemiste ja vastassugupoole võrgutamisega.
LÕVI
Tänane päev võib tuua sulle põnevaid vahejuhtumeid, mis meenutavad helgeid lapsepõlvemälestusi. Muutud lapsemeelsemaks ja rõõmsamaks.
NEITSI
Tunned täna tavalisest suuremat soovi inimesi aidata ja toetada. Samas hoidu liiga ohvrimeelseks muutumast. Paranevad perekondlikud suhted.
KAALUD
Lase oma kammitsetud mõistus vabaks ja tee midagi sellist, mis sulle tõeliselt meeldib. Täna on ideaalne päev selleks, et elu veidi kergemalt võtta.
SKORPION
Päev täis kirge ja romantikat! Kui sul on kellegi vastu salajased tunded, siis täna söandad neid ka välja näidata. Hoidu alkoholist!
AMBUR
Nüüd aktiveeruvad kõik energiaallikad ning on soodne aeg tegeleda terviseremondi ja eneseanalüüsiga. Samas võib sul tekkida probleeme lastega.
KALJUKITS
Kaldud oma kaaslaste üle domineerima ja oskad neid suurepäraselt mõjutada. Sinus tärkab huvi sügavate filosoofiliste teemade ja sünni-surmamüsteeriumi vastu.
VEEVALAJA
Hea päev ametialasteks uuendusteks. Võimalikud uued pakkumised või ameti- ja palgakõrgendus. Emotsionaalsel tasandil oled veidi reserveeritum.
KALAD
Võimalik kokkupuude mõistatuslike ja keeruliste isikutega. Ära püüagi tingimata kõigest mõistusega aru saada, jää ise võimalikult loomulikuks.

 

Print Friendly, PDF & Email