Horoskoop

JÄÄR
Võid käituda üpris ettearvamatult. Võimalik, et saad hakkama millegi sinu kaaslasi tõsiselt šokeerivaga. Varu häid vabandusi, et miks sa nii tegid.
SÕNN
Tõenäoliselt langeb sulle täna suurem koormus kui tavaliselt. Võimalik, et keegi püüab oma kohustusi sinu kaela veeretada.
KAKSIKUD
Sulle on omased hea huumorimeel ja võime inimesi hurmata. See soodustab koostööd ja suurepärast läbisaamist. Täna on hea päev uute suhete loomiseks.
VÄHK
Sinu meeleolu võib täna üsna kõikuv olla. Lased ennast ehk liigagi palju mõjutada pisiasjadel. Väldi rahvarohkeid kohti ja avalikke sõnavõtte.
LÕVI
Täna sobib sulle tegelemine praktiliste asjadega, lõpeta poolikuid töid ja paranda vigu, mis minevikus tehtud. Sinu autoriteet kasvab.
NEITSI
Oled iseseisev ja tugev isiksus, kuid sul on väga lihtne luua ka sõprussidemeid. Täna on hea päev meeskonnatööks ja lastega tegelemiseks.
KAALUD
Nüüd aktiviseeruvad sinu vaist ja intuitsioon. Suudad juba põgusa vestluse käigus tunnetada, kas inimesel on ausad kavatsused või mitte.
SKORPION
Tänased planeediseisud annavad sulle rohkesti energiat. Suhetes oled juhtivam pool ja üritad teisi endale allutada, kuid arvesta siiski ka nende soovidega.
AMBUR
Nüüd aktiviseerub soov olla erinev ja originaalne. Püüad silma paista, kuid samas tunned teatud ebakindlust, mida mõni sulle oluline inimene võib sinust arvata.
KALJUKITS
Oled täna otsusekindel ja rahulik, mistõttu on sul kergem ellu viia ideid, mis juba mõnda aega oodanud on. Paranevad suhted perekonnaga.
VEEVALAJA
Oled väga kangekaelses meeleolus. Kipud oma tahtmist ka seal läbi suruma, kus sind tõsiselt ei võeta. Säilita väärikus ja ole tagasihoidlik.
KALAD
Seesmised impulsid võivad omada lammutavat efekti või põhjustada tasakaalustamatust. Tunnetad, et kaaslased ei mõista sind.

 

Print Friendly, PDF & Email