Horoskoop

JÄÄR
Püüa hoiduda kergemeelsest käitumisest, sest peagi tuleks sul selle eest lõivu maksta. Võib tekkida probleeme tervisega. Hea päev loovaks tööks.
SÕNN
Täna suureneb su huvi maailmas toimuva vastu. Hakkad tähtsustama asju, mille vastu sul varem huvi polnud. Sobiv päev eneseharimiseks.
KAKSIKUD
Tunned täna vajadust ennast näidata ja oled uhke oma saavutuste üle. Püüa siiski ka teisi inimesi märgata, ka enesekriitika ei teeks kahju!
VÄHK
Võid täna inimestega kergesti tülli pöörata, kuna oled võimukam kui tavaliselt. Püüa hinnata olukorda ja oma võimalusi selles adekvaatselt.
LÕVI
Püüa täna arendada oma sisemist enesekindlust. Arvesta omaenese tunnete ja vajadustega. Ega inimene kuldraha ole, et kõigile meeldima peaks…
NEITSI
Täna võivad päevavalgele tulla asjad, mida oled varjata püüdnud. Võid sattuda ootamatult piinlikku olukorda. Ettevaatust rahaasjade ajamisel!
KAALUD
Täna peaksid end kokku võtma ja rõõmu tundma ka pisiasjadest. Ole dünaamilisem ja keskendu pigem headele ja positiivsetele asjadele.
SKORPION
Täna valitsevad eelkõige positiivsed planeedimõjud, mis tõstavad sinu loovuse potentsiaali, füüsilist vitaalsust ja üleüldist heaolutunnet.
AMBUR
Tänane päev toob sulle sündmusi, mida oled põhjustanud oma käitumisega minevikus. Võta need vastu ja püüa nüüd igast olukorrast midagi õppida.
KALJUKITS
Mõttejõul saab korda saata nii mõndagi. Eelkõige just töötades iseendaga ja selleks on tänased planeediseisud otsekui loodud. Ole tähelepanelik!
VEEVALAJA
Hea aeg teha muudatusi nii, et see saaks toimuda valutult. Sinu teele satuvad meeldivad ja harmooniliselt meelestatud inimesed.
KALAD
Võimalik, et tunned täna soovi lõhkuda struktuure enese ümber ja muuta oma elus midagi täiesti kardinaalselt. Püüa alustada sisemisest muutumisest.

 

Print Friendly, PDF & Email